Wpis z mikrobloga

Gdzie zaopatrujecie się w olejki CBD? Szukam czegoś sprawdzonego i w atrakcyjnej cenie. Otworzyło się tego ostatnio mnóstwo i każdy reklamuje się certyfikatami, własnymi laboratoriami a nawet plantacjami, a proceduentów wydaje się liczyć w setkach w samej tylko Polsce. Temat konopii wydaje mi się kontrowersyjny, stykam się ciągle ze sprzecznymi opiniami i obawiam się mnóstwa oszustów, którzy sprzedają towar niewiadomego pochodzenia, który bardziej mi zaszkodzi niż pomoże.

Olejek chcę spróbować przede wszystkim ze względu na dolegliwości zdrowotne bo spotkałem się z osobami, którym pomógł. Ostatnio próbowałem olejek 7% kupiony w lokalnym sklepie. Czuję, że efekt jakiś był, ale tym razem chcę spróbować czegoś mocniejszego (10-15%) najlepiej nie tylko z CBD ale i CBDA.

#kiciochpyta #cbd #zdrowie #medycyna
#narkotykizawszespoko dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 32
@H13D: Dla jednych istotne będą właściwości relaksujące i odstresowujące, lepszy sen itp. Ale też ma właściwości przeciwzapalne, trwają badania próbujące ocenić jego skuteczność na inne schorzenia, ale tego nie śledzę. Ostatnio czytałem w gazecie o pozytywnych efektach na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. No i co najważniejsze nie daje żadnych objawów uzależnienia. Głównie chodzi mi o te właściwosci przeciwzapalne bo w moim jelicie od lat toczy się stan zapalny i leki nie dają na
@hempmont: Tak pytam, bo z tego co się zorientowałem jesteście JDG ustytuowaną w jakimś wieżowcu zajmująca się wg PKD jedynie sprzedażą ;) Także nie wiem gdzie i jak zajmujecie się produkcją, bo takie ekstratory CO2 to też nie są małe rzeczy :)
@hempmont: Szkoda, że nie macie w swojej ofercie olejków 15% i 20% bo w taki zakres bym celował. Jak się pojawią to może spóbuję.

Planujecie kiedyś olejki CBD+CBDA? Słyszałem, że CBDA może dawać jeszcze lepsze efekty.
@WakeupPoland: Celuję w 15. Przy 7 efekt był ledwo widoczny albo to był efekt placebo. Inna kwestia, że nie wiem czy to było full spectrum, Bo kupowałem w jakimś sklepie na mieście. 15 polecały mi też osoby z moim schorzeniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RHarryH: no dobra ale skąd wniosek że 15 lepiej zadziała?
Dwa skąd wiesz jakich efektów ogólnie można oczekiwać - może nawet jakbyś wypił butelkę najlepszego olejku to efekty są nadal bliskie placebo?