Wpis z mikrobloga

Gdzie zaopatrujecie się w olejki C-D? Szukam czegoś sprawdzonego i w atrakcyjnej cenie. Otworzyło się tego ostatnio mnóstwo i każdy reklamuje się certyfikatami, własnymi laboratoriami a nawet plantacjami, a proceduentów wydaje się liczyć w setkach w samej tylko Polsce. Temat konopii wydaje mi się kontrowersyjny, stykam się ciągle ze sprzecznymi opiniami i obawiam się mnóstwa oszustów, którzy sprzedają towar niewiadomego pochodzenia, który bardziej mi zaszkodzi niż pomoże.

Olejek chcę spróbować przede wszystkim ze względu na dolegliwości zdrowotne bo spotkałem się z osobami, którym pomógł. Ostatnio próbowałem olejek 7% kupiony w lokalnym sklepie. Czuję, że efekt jakiś był, ale tym razem chcę spróbować czegoś mocniejszego (10-15%) najlepiej nie tylko z C-D ale i CBDA.

#kiciochpyta #c-d #zdrowie #medycyna
#narkotykizawszespoko dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WakeupPoland: Bazuje głównie na opiniach innych osób, u których to stężenie w odpowiednim dawkowaniu zaczęło pomagać.
Nie wiem czy u mnie da to jakieś efekty, jeśli to będzie tylko placebo to będę w stanie to stwierdzić na postawie badań krwi i stolca. Eksperymentuje, bo standardowe leczenie na mnie nie działa, a na specjalistyczne mam zbyt dobry stan. A męczę się każdego dnia. Jeśli to nie pomoże to ostatnia szansa w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RHarryH: ok. To po kolei.
Może być tak, że u tych innych osób ten efekt został osiągnięty ponieważ był on u nich głównie odpowiedzialny przez efekt placebo.
Nie mówię że tak było, ale że dobrze sobie zdawać z tego sprawę że tak mogło być i że samo opieranie się na opiniach nie zawsze może być przydatne. Dodatkowo oczywiście uogólniam, upraszczam bo nie znam dokładnie Twoich przypadków.

Dwa, jeśli by i w Twoim przypadku było tak jak i w moim, czyli że za zauważalne pozytywne oddziaływanie w większości odpowiada raczej stężenie innych kanabidoidow, to wtedy tak jak wspominałem - na logikę im mniejsze stężenie C-D, tym większe pozostałych.
Dodatkowo mówi się że w pewien sposób C-D działa przeciwnie do THC, także ponownie, jeśli to THC byłoby odpowiedzialne za większość jakichś pozytywnych działań u kogoś, to większym stężeniem C-D tylko sobie
  • Odpowiedz
@WakeupPoland: Wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Liczę też na efekty relaksujące, bo stres dodatkowo mi nakręca objawy. Prawdopodobnie dorobiłem się przez to też jelita drażliwego, chociaż gastrolodzy i tak wszystko sprowadzają do pierwotengo schorzenia. Badania to głównie morfologia (m.in. unormowanie liczby czerwonych krwinek) i markery stanu zapalnego - klasyczne CRP, ale też kalprotektyna w kale, która informuje o tym, że stan zapalny dzieje się konkretnie w układzie pokarmowym. W razie co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RHarryH: Racja, u ciebie rzeczywiście tyle dobrze że to dość łatwo wyjdzie na wynikach.
Cenowo w przypadku tego olejku o którym wspominasz rzeczywiście jest różnica, ale nie zawsze to ma miejsce, przynajmniej jak ja patrzyłem to tak nie miałem przy tych co mnie interesowały.

Jakby u Ciebie(i takich osób) za główny korzystny efekt by odpowiadało C-D, to możesz też zastanowić się nad sprowadzeniem ekstraktu, izolaty/destylatu C-D z za zagranicy, bo
  • Odpowiedz
@WakeupPoland: Tak te ceny wydają mi się z kosmosu. Z drugiej strony nad olejkami zastanawiałem się już od roku i zauważyłem od tego czasu spadek cen. Ale to wciąż więcej niż np. na Amazonie gdzie pierwszy lepszy olejek 15% 10ml znalazłem za 72 zł. Kombinat Konopny gdzieś mi się przewinął, ale jeśli faktycznie mają aspiracje żeby obniżyć ceny to trzymam za to kciuki.
  • Odpowiedz
@bydlaku470: no właśnie, szkoda, że nie ma nigdzie o tym klarownej informacji. Przeglądając poszczególne sklepy odnoszę wrażenie, że większość ma własne rozlewnie, plantacje i laboratoria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz