Wpis z mikrobloga

Po wpisach na wykopie spodziewałem się, że odpalam jakąś przepełnioną bugami i brzydką grę.
Dziękuję wam wszystkim za to pozytywne zaskoczenie. Po 6 godzinach spotkałem 2 bugi: jeden zaparkowany samochód nie dotykał podłoża, drugi - jakiś samochód przejechał przez murek. A specjalnie szukałem. Może mam farta?
Grałem w Kingdom Come po premierze i pamiętam jak mi pan Ptaszek w trakcie questa uciekał w las. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczyłem trochę na podobne przygody. +Trochę nie rozumiem porównań tej gry do GTA.

#cyberpunk2077
caprica7 - Po wpisach na wykopie spodziewałem się, że odpalam jakąś przepełnioną buga...

źródło: comment_1607817696uLCnFpDSldIWsjYFwtjjk5.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TwujKoshmar: Internet uczepił się wydajności na konsolach starszej generacji. I słusznie ale gra jest naprawdę spoko. Wygląda też świetnie, przynajmniej na high/ultra. Bez rtx. Jest wiele rzeczy do poprawienia, jak na przykład AI w szczególności policji, ale jeśli utrzymają tempo poprawek to na spokojnie gra będzie za pół roku 9/10.
@antarct: to że sobie włączysz HDR na monitorze co ma 350-400 nitów (czyli wartość którą ma pewnie 95% graczy pc) to nie znaczy, że to jest HDR. I nie chodzi o szczytową jasność a o zbyt wysoki poziom czerni i skopany balans, przez co użytkownicy którzy mają bardzo dobre ekrany narzekają na zbyt jasne czernie, przepalenia: neony które walą po oczach tak, że nic nie widać, siedzisz w aucie a na
@Baccon mam monitor z certyfikacją Vesa DisplayHDR 600 (wiem że jest też standard 400 i że to ściema a nie hdr a mój to takie totalne minimum by jakikolwiek efekt naprawdę było widać). Gra domyślnie ustawiła mi max na 602.7. Efekt jest super, nie narzekam na przepalenia, chyba jedyne co jest nie tak to jasne czernie ale jak wyłączę hdr to jest tak samo więc to chyba jakiś ogólny problem z balansem
@antarct: no jest ogólny problem bo HDR w tej grze tylko podbija maksymalna jasność obecnie, #!$%@? kto to testował!? Człowiek se kupił oled i nowa konsolę a redzi to #!$%@?, ale za to Nier automata jest zajebista, mam w co grać a redzi niech się bujają w tym swoim kołchozie. Kupię cp77 jak wyjdzie goty bo widzę, że sytuacja jak z wiedźminem się powtarza: nie warto sobie psuć odbioru gry bo