Wpis z mikrobloga

„Kupiłem grę i to na #ps4 i gram sobie. I wiecie co? Z relacji wykopków miałem przed oczami grę z grafiką na poziomie Gothic 2 i gliczami jak w Mario na snesa po wyciągnięciu kadridżu do połowy. A tu normalna gra, a że ciut słabiej chodzi na ps4? Żadna strata. Wy wszyscy to jednak #!$%@? jesteście.„

#cyberpunk2077
źródło: comment_1607751217R4AjQBl05vdjhXSR7zarfH.jpg
  • 27
@Goronco: Ja też sobie gram na PC i jak dla mnie to deszcz pada ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no, na PS4 nie powinni wydawać tej gry skoro to chodzi tak słabo. A tak to Wykopki mają na co narzekać, ale no nie dziwię się. Jak wydajesz parę stówek za gierkę, a Ona nie spełnia oczekiwań ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ziutek_Grabaz ty chyba tej gry nie masz gościu. Na PS4 pro ta gra wygląda jak gówno. Oprócz bogow graficznie jest zerem. Byłem zajebiscie pozytywnie nastawiony na tą grę ale po 10h grania mam dość. Dałem jej szanse myślałem że się polepszy ale nie ma opcji. Jak ty na ps4 pro uważasz że graficznie ta gra jest spoko to pewnie grałeś tylko w pokera i uno.
@Iliilllillilillili a jak ja gram sobie na PC i normalnie wszystko sobie robię, to na mnie też napluł?


@Goronco: Jeśli ci się gameplay podoba i nie przeszkadza ci to że musisz składać coraz droższego kompa pod coraz bardziej zabugowane i niezoptymalizowane gry to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)