Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w mojej pracy w kwiaciarni? Nie nawał pracy i świadomość że jestem w #!$%@? wykorzystywana. Najgorsze jest to ze moja koleżanka, pracującą tam 17lat (kobita 60l) podpisuje się pod wykonanymi bukietami, wiązankami i wincami pogrzebowymi przeze mnie wydając zamówienia klientom. Pracujemy w systemie dzień ja, dzień ona. Wczoraj miałam namacalny dowód że klienci tak naprawdę nie wiedzą spod czyjej ręki wychodzą zlecenia ponieważ koleżanka wszystkie zasługi przypisuje sobie i tym samym jak ci sami klienci wracają to chcą aby ona im robiła zamówienia. Jest to dla mnie krzywdzące bo pracuje tam od roku a od pół (bez żadnego doświadczenia i zdobywając wiedzę samemu) sama wykonuje zlecenia.


#pracbaza #praca
  • 129
  • Odpowiedz
@cirilla1989: Z całym szacunkiem dla Twojego zawodu ale w życiu nawet bym nie wpadła na to żeby sprawdzić czy wiązanka jest podpisana. Jest to durne. Ja chodzę do kwiaciarni, gdzie zawsze robią ładnie i nie obchodzi mnie, która florystka to układa,ma być efekt i tyle. Pogadaj z szefem. Nie donoś. Poproś aby zrezygnował z podpisywania.
  • Odpowiedz
odpowiedz


@cirilla1989: wiem, że praca pewnie jest dla ciebie wazna i kazdy chce byc doceniany ale... czy ty na prawde uwazasz, ze kogos interesuje kto mu robi te kwiaty? to glupie kwiaty, mamy to tak samo w dupie jak to kto robi nam np pizze xd
  • Odpowiedz
@cirilla1989: a nie pomyślałaś, że kituje tak żeby lepiej urobić klienta jak to zwykle baby na targu czy w tego typu działalnościach, co zawsze wszystko same robią specjalnie dla ciebie do późna w nocy. Jak idziesz kupić truskawek na rynku to też ci powiedzą, że sama osobiście je zrywała, chociaż 2 godziny temu kupiła je na giełdzie w innym mieście xD
  • Odpowiedz
  • 2
@cirilla1989 ale skoro Ty pracujesz jednego dnia, a drugiego ona, w jaki sposób wykonane przez Ciebie bukiety są podpisywane przez nią, skoro jej wtedy nie ma w pracy?
  • Odpowiedz
@cirilla1989: Przykro się czyta, że są ludzie tak zawistni i robią innym pod górkę. Powinnaś zacząć szukać innych możliwości. Może jeśli faktycznie jesteś taka dobra to pójdziesz w kierunku swojej działalności ? A może na początku gdzieś wśród znajomych ? Najprościej to jednak znaleźć pracę, gdzie Cię docenią. Nie poddawaj się!
  • Odpowiedz
Nie wierzę w to co czytam xD Ja wiem, że siedzi tu sporo gówniaków i studenciaków, którym dużo się wydaje, ale #!$%@?, są jakieś granice xD Jak, po prostu JAK można lasce zatrudnionej w zwykłej kwiaciarni, pewnie za jakieś 2,5k na rękę maks, po roku bycia w branży, a po 6 miesiącach wykonywania samodzielnie zleceń, mówić, by otworzyła własną kwiaciarnię? Czy wy w ogóle czytacie te wysrywy przed wysłaniem xD? OPka z
  • Odpowiedz