Wpis z mikrobloga

Polecam wszystkim wykupić sobie dostęp za 25 zł miesięcznie do GeForce Now. Wymagane tylko dobre połączenie z netem. Gra na maksymalnych ustawieniach grafiki chodzi płynnie, po prostu. Nigdy w życiu bym nie wydała kasy na takiego kompa, co by to udźwignął. Grałam wczoraj kilka godzin i nie wiem o jakich bugach ludzie mówią? Serio, ani jednego nie zauważyłam. Przypomnę tylko ze w takim Witcherze 3 Płotka non stop była albo na dachu, albo na płocie, albo w powietrzu. Nie rozumiem wszędobylskich narzekań na Cyberpunka takich rozmiarów. Klimat jest, fajne postacie są, można sobie eksplorować miasto. #cyberpunk2077 #geforcenow
  • 38
@cocieboli bo mi pokazuje, że mogą być te opóźnienia i nie bardzo wiem czemu jak wszyscy sugerują, że net jest dorbt. Kupię jakiś dirby kabel do routera i zobaczę po kablu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cocieboli: niby jak kupić? Ja od lipca nie mogę kupić, bo podczas próby kupna wyskakuje błąd i jedyne co mogę zrobić to bezskutecznie ponowić próbę.
@Doxori: Mały ping jest ważny, chociaż tu i tak największe znaczenie ma ISP i jego routing. Ja na przeciętnym pod tym wględem UPC wczoraj bez problemu grałem 6 godzin siedząc na WiFI
@cocieboli: jest OGROOOOOOOMNA roznica w jakosci obrazu miedzy graniem na GeForce Now a graniem na wlasnym kompie. no chyba ze grasz w 720p to wtedy roznicy nie ma. co kto woli, u mnie kazdy piksel musi byc ostry a nie rozmazany ¯\_(ツ)_/¯