Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

846

Dlaczego akcje konfitury, samochodozy i pokrewnych nie mają sensu. Dowód

Policjanci @PolicjaWarszawaKSP przyjechali do zgłoszenia dot. jazdy wzdłuż po chodniku. Wykazali się wyrozumiałością względem kierowcy, zupełnie ignorując fakt, że co roku na chodnikach giną ludzie, między innymi pod kołami cofających pojazdów, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. Funkcjonariusz

ddabadama
ddabadama
ddabadama
z
youtube.com
dodany: 25.10.2024, 13:46:30
  • #
    policja
  • #
    samochodoza
  • #
    interwencja
  • #
    parkowanie
  • #
    mandat
  • #
    konfitura
  • 432
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (432)

najlepsze

lkusmir
lkusmir
lkusmir
25.10.2024, 14:33:15 via Wykop
  • 386
Zadnej podwyzki, dopoki nie podniesie sie jakosc interwencji.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

orzak
orzak
25.10.2024, 20:16:54 via Wykop
  • 156
@lkusmir: przecież jak nie dostaną podwyżek, to będą prowadzić "strajk włoski", pouczać, a nie wystawiać mandaty, ohhh wait.
  • Odpowiedz
ukradlem_ksiezyc
ukradlem_ksiezyc
26.10.2024, 09:23:21 via Android
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MarkZark
MarkZark
26.10.2024, 09:23:09 via Android
  • 268

Komentarz usunięty przez moderatora

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
26.10.2024, 09:50:54 via Wykop
  • 101
@MarkZark: zauważyłem że jak się policji mówi co robić to robią odwrotnie, czyli jak się chce aby dali mandat to dadzą pouczenie a jakby im mówić aby dali tylko pouczenie to dadzą mandat,
On powinien gadać "proszę go pouczyć, jak chciałem mu wytłumaczyć ale on mówi że można tak jechać, może panowie mu wytłumaczą, tylko bez mandatu bo to przesada aby za jazdę po chodniku go dawać, bez sensu, kto
  • Odpowiedz
makrel_gieldowy
makrel_gieldowy
26.10.2024, 10:24:23 via Wykop
  • 71
@SpalaczBenzyny: To samo robi się u wielu lekarzy i innych NPC. Nie mówisz co chcesz lub potrzebujesz, tylko opisujesz sytuację tak żeby algorytm w jego ciasnym móżdżku wypluł odpowiednie rozwiązanie.
  • Odpowiedz
Jacek-P
Jacek-P
26.10.2024, 10:00:20 via Wykop
  • 128
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GregoryX
GregoryX
26.10.2024, 10:20:58 via Wykop
  • 28
dy wyjdziesz z za budynku


@Jacek-P: Nietrudno wyobrazić sobie dziecko na rowerku jadące przed rodzicem, gdzie kierowca nie ma hełmu jak pilot F35 by widzieć przez karoserię
  • Odpowiedz
A330
A330
26.10.2024, 10:21:30 via Wykop
  • 49
@Jacek-P: albo ten jeden jedyny raz będziesz musiał przejechać wózkiem z dzieckiem przez błoto, bo chodnik zastawiony gratem, a potem spędzisz 10 minut na skrobaniu kół wózka przed wejściem na klatkę
  • Odpowiedz
getin
getin
26.10.2024, 10:22:32 via Wykop
  • 71
w polandii jest taki chlew, bo nadal mamy przyzwyczajenia wschodniej patologii, że wymuszanie przestrzegania przepisów to "donoszenie" i nawet służby to zlewają, potem płacze, że kogoś pies pogryzł, rower ukradli i winnych nie ma xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mianas123
mianas123
27.10.2024, 08:08:41 via Wykop
  • 2
@getin: Warszawka to zabór Ruski to i mentalność Ruska . Już dawno temu zdziwiło mnie nawet nazewnictwo . Np . ja mówię telegram w Wawie to DEPESZA ? i ten tręd do dolara u mnie jest Euro
  • Odpowiedz
mianas123
mianas123
28.10.2024, 21:28:36 via Wykop
  • 0
@AbaKowner: co cwelujesz ?
  • Odpowiedz
DeXteR25
DeXteR25
26.10.2024, 04:51:53 via Android
  • 57
Społeczeństwo od lat walczyło z policja, żeby nie wystawiała mandatów za byle co. No to poucza. Też źle.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niepoprawny_pesymista
niepoprawny_pesymista
26.10.2024, 09:32:30 via Wykop
  • 173
@DeXteR25: Ale jeżdżenie po chodnikach, niszczenie ich i stwarzanie zagrożenia dla pieszych to nie jest byle co.
  • Odpowiedz
dymek_
dymek_
26.10.2024, 10:05:56 via iOS
  • 52
@DeXteR25 pouczenie to można dać dziadkowi, który w wszystkich świętych zaparkował na chodniku koło cmentarza, bo w odległości kilometra nie było wolnego miejsca.
  • Odpowiedz
d_u_p_a
d_u_p_a
d_u_p_a
26.10.2024, 10:01:56 via Wykop
  • 38
Najlepsze jest z tym nieudostępnianiem wizerunku. Ależ oczywiście można, a nawet trzeba :D
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GregoryX
GregoryX
26.10.2024, 10:23:26 via Wykop
  • 33
Najlepsze jest z tym nieudostępnianiem wizerunku


@d_u_p_a: to wykuli na blachę, ale przepisów, których oni powinni stosować nie pamiętają.
  • Odpowiedz
d_u_p_a
d_u_p_a
d_u_p_a
26.10.2024, 10:55:14 via Wykop
  • 7
@GregoryX: ale tu nie ma co wykuwać na blachę, można ich nagrywać i udostępniać
  • Odpowiedz
s.....r
s.....r
konto usunięte 26.10.2024, 09:43:30 via Wykop
  • 30
w sumie nie dziwie się, że ludzie podatków płacić nie chcą gdy są trwonione w taki sposób jak np. na policję, która jest wydmuszką. Płacenie podatków to jedno a ich rozsądne zarządzanie to drugie i c--j mnie strzela widząc rozliczenia pOsłów..... k---a... serio mnie to w-----a, ta ich bezczelność w wydawaniu naszej krwawicy na k---a, nowe zestawy wędkowe, no ja p------e, albo wszeobecna buta, cwaniactwo, kumoterstwo, egoizm i chciwość, zamiast wizji budowania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Astreuz
Astreuz
26.10.2024, 14:22:14 via Wykop
  • 1
@spaceotter: Z drugiej strony ludzie się wkur;'ają na dziurawe drogi, ale jeździć po chodnikach jeżdżą. Gdyby nie jeździli, a chodniki byłyby idealnie proste, budżet przeznaczony zostałby albo na drogi rowerowe albo nowe drogi dla pojazdów.
  • Odpowiedz
s.....r
s.....r
konto usunięte 30.10.2024, 14:59:10 via Wykop
  • 0
ale jeździć po chodnikach jeżdżą.


@Astreuz: ja nie jeżdżę i też mnie w-----a postępująca samochodoza i egoizm za kierownicą połączony z brakiem wyobraźni.

Zawsze mogles urodzic sie w indiach, swiata nie zmienisz


@john_transvolta: to znaczy, że nie mogę wyrażać własnej opinii i oburzenia? To znaczy, że mam porównywać się do tych co mają gorzej, zaniżając standard życia, czy może jednak warto celować i wzorować się na tych co
  • Odpowiedz
unyny
unyny
unyny
26.10.2024, 12:36:21 via Wykop
  • 29
Takie akcje mają podwójny sens, bo oprócz patologii z parkowaniem pokazują i nagłaśniają również patologie w policji.

Bez presji społecznej panowie polucjanic raczej nie podniosą jakości interwencji.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Smyk123456
Smyk123456
Smyk123456
27.10.2024, 08:22:03 via Wykop
  • 2
@tellet: jak już jest to lepiej niech da mandat - następnym razem typ 2x się zastanowić czy tak zaparkować, a i zgłaszać nie będzie czego. Prace brukarskie zamiast napraw szkód przekieruje się na inne wartościowe inwestycje
  • Odpowiedz
sylwek2k
sylwek2k
sylwek2k
27.10.2024, 09:45:25 via Wykop
  • 0
masz kilka tysięcy wakatów, ludzie po kolizjach czekają kilka godzin na bagiety, ALE PAN SPOŁECZNIAK NAPRAWIANIE ŚWIATA ZACZYNA OD SRACZKI BO KTOŚ ŹLE STOI.


@tellet:

nie, od tego, ze do tego miejsca to on jakos wjechal a pozniej bedzie wyjezdzac.

Wykroczenie to ktorego juz dokonal (wjazd) a ktore na koniec rowniez wykonuje (wyjazd) jest wyceniane tak samo, jak kolizja - 1,5k
  • Odpowiedz
gohan125
gohan125
gohan125
25.10.2024, 18:04:03 via Wykop
  • 24
Frustracja nagrywajacego bezcenna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PietroPawlo
PietroPawlo
26.10.2024, 09:45:08 via Wykop
  • 67
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bacaa90
bacaa90
26.10.2024, 10:42:00 via Android
  • 34
@HeniekZPodLasu nie no, wiadomo, skoro aut przybywa, to powinniśmy grzecznie oddawać kierowcom coraz więcej i więcej przestrzeni miejskiej. Skasować parki, skasować deptaki, skasować place zabaw, skasować skwerki, a zamiast nich lać beton i budować parkingi, bo inaczej wezmą nas na zakładników i będą jeździć po chodnikach (a przecież wcale tego nie chcą xD).
  • Odpowiedz
0rdynus
0rdynus
0rdynus
26.10.2024, 09:34:19 via Android
  • 15
Trzeba pisac pisma do komendanta w sprawie interwencji.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0rdynus
0rdynus
0rdynus
26.10.2024, 12:21:17 via Android
  • 9
@hrumque ale mirku, tu nie chodzi o to kto jest mądrzejszy ale by był ślad na papierze. Pozniej komediant musi sie odnieść do takiego pisma. Po kilku takich kwitach komendantowi zwyczajnie sie nie bedzie chciało odpisywać i zdyscyplinuje patrole by jednak coś w tym temaci zaczeli działać.

Znasz kanał audytu obywatelskiego? Bez komentarza w zakresie tego jak wygladają te nagrania jednak doprowadził swoim działaniem do zmiany oceny sytuacji na taką jaka
  • Odpowiedz
0rdynus
0rdynus
0rdynus
26.10.2024, 13:41:27 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
3970
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3792
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3181
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
2994
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2509
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #polska
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #afera
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #motoryzacja
  • #samochody
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking