Dlaczego akcje konfitury, samochodozy i pokrewnych nie mają sensu. Dowód
Policjanci @PolicjaWarszawaKSP przyjechali do zgłoszenia dot. jazdy wzdłuż po chodniku. Wykazali się wyrozumiałością względem kierowcy, zupełnie ignorując fakt, że co roku na chodnikach giną ludzie, między innymi pod kołami cofających pojazdów, które nigdy nie powinny się tam znaleźć. Funkcjonariusz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 432
- Odpowiedz





Komentarze (432)
najlepsze
Komentarz usunięty przez moderatora
On powinien gadać "proszę go pouczyć, jak chciałem mu wytłumaczyć ale on mówi że można tak jechać, może panowie mu wytłumaczą, tylko bez mandatu bo to przesada aby za jazdę po chodniku go dawać, bez sensu, kto
@Jacek-P: Nietrudno wyobrazić sobie dziecko na rowerku jadące przed rodzicem, gdzie kierowca nie ma hełmu jak pilot F35 by widzieć przez karoserię
@d_u_p_a: to wykuli na blachę, ale przepisów, których oni powinni stosować nie pamiętają.
@Astreuz: ja nie jeżdżę i też mnie w-----a postępująca samochodoza i egoizm za kierownicą połączony z brakiem wyobraźni.
@john_transvolta: to znaczy, że nie mogę wyrażać własnej opinii i oburzenia? To znaczy, że mam porównywać się do tych co mają gorzej, zaniżając standard życia, czy może jednak warto celować i wzorować się na tych co
Bez presji społecznej panowie polucjanic raczej nie podniosą jakości interwencji.
@tellet:
nie, od tego, ze do tego miejsca to on jakos wjechal a pozniej bedzie wyjezdzac.
Wykroczenie to ktorego juz dokonal (wjazd) a ktore na koniec rowniez wykonuje (wyjazd) jest wyceniane tak samo, jak kolizja - 1,5k
Znasz kanał audytu obywatelskiego? Bez komentarza w zakresie tego jak wygladają te nagrania jednak doprowadził swoim działaniem do zmiany oceny sytuacji na taką jaka