Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Pamiętam, jak męczyłem się z GTAV na x360 - jakie to było gówno xD. Grafika gówno, płynność gówno, a wy marudzicie, że redzi skaszanili xD
Ta gra od samego początku miała być wydana na nową generację i na niej rozwinie skrzydła, jak GTAV. To i tak cud, że jako tako działa na tych wiekowych padakach, jakimi są ps4 i xboks.
Ale jedno trzeba przyznać, są jak rockstar, ich gra jest tak samo gówniana na początku jak GTAV xD
#cyberpunk2077 #gry #pcmasterrace #ps4 #xbox
  • 54
@boskakaratralalala: bezedura. Na ps3 slim grałem (w 24 calach co prawda ale jednak) w dniu premiery i przez cały wątek główny, gta online a właściwie nigdy nie znalazłem glitcha typu niedoczytana tekstura czy auto zaparkowane poziomo na skośnym terenie. Dopracowanie tych dwóch produktów (gtaV i CP2077) to niebo a ziemia. I co mnie to, że mój sprzęt ma 7 lat? Gra była na niego robiona, dostałą certyfikacje, powinna działać. I to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: to, że pierwsze wzmianki o grze pojawily się w 2012 r, nie oznacza, że wtedy wbijany był kod. Rozpoczelo się planowanie, konstrukcja fabuły i ogólnej mechaniki. Myślę, że deweloperzy spokojnie wiedzieli o nowej generacji tak około 2018 roku - a może nawet wcześniej - i znali jej specyfikację. Na starej gra miała po prostu działać. I jakoś działa. Nie ma najmniejszego sensu skupiać się na starej generacji, podczas gdy na
to, że pierwsze wzmianki o grze pojawily się w 2012 r, nie oznacza, że wtedy wbijany był kod. Rozpoczelo się planowanie, konstrukcja fabuły i ogólnej mechaniki. Myślę, że deweloperzy spokojnie wiedzieli o nowej generacji tak około 2018 roku - a może nawet wcześniej - i znali jej specyfikację. Na starej gra miała po prostu działać. I jakoś działa. Nie ma najmniejszego sensu skupiać się na starej generacji, podczas gdy na rynku jest
@Cinkito: nie no, grywalny jest, ale jakim kosztem ;p Ja u siebie stosuję taktykę znaną z gtaV, przejsc, poznac fabuł,e na smaczki i grafike przyjdzie czas jak kupię next gena.
@Bachal: czyli nie jest grywalny... Wszystko zależy od podejścia i od tego co mamy na myśli przez grywalną grę. To znaczy żeby nie było, ja i tak życzę CDP sukcesu, niech się im wiedzie, ale to co wypuścili to jest żart
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bachal: skumalem, że pomylimem z wersją na PC i usunąłem komenta.
@Cinkito: powtarzam ci, tak samo było z gta v na 360. Też były spadki fps, też były crache - przyznaje, nie tak duże. Ale każdy zdrowy na umyśle człowiek się z tym liczył i albo zagryzał zęby, że poznać fabule, albo czekal na wersję na nową generację.
Chodzi mi o to, że to nie jest jednostkowy przypadek. Tak to