Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Pamiętam, jak męczyłem się z GTAV na x360 - jakie to było g---o xD. Grafika g---o, płynność g---o, a wy marudzicie, że redzi skaszanili xD
Ta gra od samego początku miała być wydana na nową generację i na niej rozwinie skrzydła, jak GTAV. To i tak cud, że jako tako działa na tych wiekowych padakach, jakimi są ps4 i xboks.
Ale jedno trzeba przyznać, są jak rockstar, ich gra jest tak samo g------a na początku jak GTAV xD
#cyberpunk2077 #gry #pcmasterrace #ps4 #xbox
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@boskakaratralalala: oni p------ą głupoty, że nowe konsole powstały dzień przed premierą.
Od kilku lat pracowali nad nowymi konsolami a CDP ściśle współpracowało z Nvidia przy technologii RTX co widać po grze, że 99% roboty robi RT.

PS5 i nowy Xbox dostaną wersję z RT.

Niech się cieszą, że na ps4 działa w ogóle ta gra bo ta konsola ma wydajność radeona 7870 to ten sam rdzeń jest przecież.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: ale ta gra nie miała wyjść jako gra cross-genowa... Oryginalna premiera była planowana na początek tego roku gdzie next-geny nie zostały jeszcze zapowiedziane. Nie przekonują mnie takie wymówki i jak pisałem, z punktu widzenia klienta to nie ma znaczenia. Skoro wychodzi na PS4 i Xbox One to ma działać i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cinkito: teoretycznie tak, ale ja w to zwyczajnie nie wierzę z jednego prostego powodu. Jak mieli powiedzieć w 2019, że gra będzie na ps5, skoro konsola nie była wtedy nawet zapowiedziana? Musieli mówić o ps4, choć plany na 99% były inne.
Faktem jest, że gra działa - włącza się, można ją przejść do końca itd. W jakiej jakości, to już zupełnie inna sprawa.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: no można przejść o ile Ci nie wywali crasha po drodze i nie usunie save'a xD A o takich sytuacjach już ludzie pisali. To nie dało się zapowiedzieć w 2020 w Q3 i zapowiedzieć jej jako gry na next-geny? Sami są sobie winni i ja nadal nie rozumiem takiego usprawiedliwienia. To ich decyzja żeby to wypuścić na PS4/XOne, więc niech zrobią tę grę żeby działała (sensownie!).
  • Odpowiedz
GTA V na ps3/x360 to było dzieło sztuki. I zero bugów.

@frutson Dokładnie, przecież to był szok że tyle się da wycisnąć z tych konsol caly czac i problemów czy ścinek było ZERO!

Mam solidny PC z dwoma GPU, od niedawna z ciekawości w końcu na nim gram. Widzę jak te gry na PC są niedorobione nawet po latach, ile dziwnych problemów z Anti Cheat, jakimiś konfliktami directx, masa innych syfow.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Wiele osób porównuje tą skopaną optymalizacje z GTAV na x360 do CB na ps4 dlatego wczoraj z ciekawości odkurzyłem starego xboxa i odpaliłem gra i polatałem autem po mieście. Problemów brak ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boskakaratralalala:

Co Ty pleciesz, grałem w GTA V od dnia premiery jak p------n, w samym Online spędziłem jakieś 500 godzin i nigdy nie widziałem takich cyrków jakie niektórzy mają przy CP2077
  • Odpowiedz