Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że wszyscy teraz się ekscytują i cieszą i grają w #cyberpunk2077, ale skorzystam z okazji żeby przypomnieć jak bardzo toksyczny jest management w CDPR i jak bardzo wyzyskują pracowników. Programiści i artyści są w crunchu (pracując po 80h tygodniowo) od conajmniej półtora roku. Dostaną za to niewielki bonus rzędu 10k. Uważam, ze to dość mało jak na taki wkład w produkt. Natomiast managerowie dostaną... uwaga, uwaga.... premię rzędu setek tysięcy (sic!) złotych. Oczywiście ci wielcy panowie z middle managementu nie robili crunchu. Oni nie mogą, bo mają rodziny. A zwykli pracownicy? Chyba też jakieś mają, no ale kto by się tym przejmował.

Pamiętacie, że cała ta gra została zrobiona na garbach setek ludzi, którzy poświęcili życie prywatne żeby cymbały z managementu mogły się nachapać.

#antykapitalizm

Źródło: https://www.reddit.com/r/Games/comments/j87tuk/jason_schreier_i_asked_a_couple_of_cdpr_devs_if/g8bxk68/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf&context=3
mateluszwajhe - Ja wiem, że wszyscy teraz się ekscytują i cieszą i grają w #cyberpunk...

źródło: comment_16076508311ZcOYTO1TopjupuhuQvel2.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateluszwajhe eeeee tam, małolaty będą się cieszyć z cejberpank to zapomną, że doszliśmy do tego po trupach. Na pride month zmienimy awatar na FB i TW i kasa sypniemy na BLM jak by co i będzie wszystko ok.
  • Odpowiedz