Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, to są jakieś #!$%@? żarty XDDD
Rok 2020, jedna z polskich uczelni w Polsce B. Kierunek związany z architekturą.
Uczelnia nie udostępnia oprogramowania do projektowania ogrodów, różowa się mnie pyta czy zainstaluje jej...

UWAGA

UWAGA UWAGA

UWAGA UWAGA UWAGA


#truestory #studbaza #niewiemjaktootagowac
  • 31
  • Odpowiedz
@DzonySiara: ona akurat ogarnęła z koleżanką Gardenfilia czy coś takiego na własną rękę, ale własnie jej projekt wywaliło bo się program zwiesił. No i mi powiedziała, że inni robią na simsach i się nie zacina, to może jej pobiorę XD Kto by plik zapisywał :D
  • Odpowiedz
@onionhero: Może kierunki różne, ale sam chodziłem do szkoły do której trzeba było sobie samemu ogarniać programy lub ściągać nielegalnie z samego serwera szkoły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onionhero: Która uczelnia daje jakiekolwiek oprogramowanie w tych czasach? Jestem na grafice komputerowej i wymagają pakietu Adobe, który musisz załatwić sobie sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Co do simsów, to słyszałam, ze wiele uczelni architektonicznych właśnie pracuje w tym środowisku. Przypomnijmy również ten fakt, ze simsy zostały stworzone po to. Pierwsza czesc simsow miała być symulacja do pomocy w projektowaniu wnętrz ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
@CytrynowaKobieta: no nie wiem, myślę że większość państwowych, sam mam dostęp do fajnych licencji m.in przez DreamSpark, ale również oddzielne kupowane przez uczelnie, z tego co sam korzystam, mathcad, matlab, LabView, RadStudio
  • Odpowiedz