Wpis z mikrobloga

  • 347
110 kg w zeszłą wigilię (wzrost 178 cm). Impuls który zmusił mnie do działania to wieczór w galerii kiedy szukałem z różową koszuli na sylwka, ale w każdej wyglądałem jak spasła świnia xd No i do tego doszły lekkie problemy zdrowotne. Dziś jeszcze nie jest idealnie, ale jak te 20 kg robi cholerną różnicę! Nikt mi nie powie, że bycie grubasem nie jest złe. To jest tragiczne. Mam nadzieję, że jeszcze rok i sam, będę mógł się pośmiać z ulańców ( ͡º ͜ʖ͡º)

#odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta #chwalesie
Pobierz RetNom - 110 kg w zeszłą wigilię (wzrost 178 cm). Impuls który zmusił mnie do działan...
źródło: comment_1607626182yXbKOD6PulC3RMoYJCCB9U.jpg
  • 76
@RetNom 20kg w rok to mało, szczególnie przy twoim wzroście i wadze startowej...
I dlaczego chcesz się z kogoś śmiać?
Czyżby już zapominał "byk" jak cielęciem był?
@RetNom: NO jak na niespełna 180cm to istotnie jeszcze kilka kilogramów pozostaje do zrzucenia, ale gratuluje, oby tak dalej. Gdy już dobijesz to właściwej wagi, będziesz uprawiał jakiś sport regularnie, to nawet jak dorzucisz nieco śmieciowego żarcia tak o, dla frajdy, waga nie powinna poszybować w gorę.
@RetNom: ja kiedyś zszedłem w pół roku ze 109 na 82 przy wzroście ciut większym niż twój. Teraz znowu parę muszę zrzucić, bo kilka przybrałem głównie przez długie L4.