Wpis z mikrobloga

  • 347
110 kg w zeszłą wigilię (wzrost 178 cm). Impuls który zmusił mnie do działania to wieczór w galerii kiedy szukałem z różową koszuli na sylwka, ale w każdej wyglądałem jak spasła świnia xd No i do tego doszły lekkie problemy zdrowotne. Dziś jeszcze nie jest idealnie, ale jak te 20 kg robi cholerną różnicę! Nikt mi nie powie, że bycie grubasem nie jest złe. To jest tragiczne. Mam nadzieję, że jeszcze rok i sam, będę mógł się pośmiać z ulańców ( ͡º ͜ʖ͡º)

#odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1607626182yXbKOD6PulC3RMoYJCCB9U.jpg
  • 76
@hesuss: poza tym naprawde, sa rozne gusta, gwarantuje ci ze niektore kobiety uwielbiaja szczuplych facetow, sa takie ktore uwielbiaja facetow z "dads body" czy jakos tak, sa takie ktore poleca na napakowanych sterydzików ¯\_(ツ)_/¯
@ciachciacz no spoko, to sa artysci, ich wizerunek to ich sztuka, image sceniczny, image w social mediach itd, czyli atuty wynikajace z uprawianego zawodu. Pociagajace jest w nich to kim sa. A jesli nie jest sie osoba medialna, to co pociaga? Image? No tak do 19 roku zycia xD
@RetNom: ja ze 115 obecnie na 98 bo zacząłem we wrześniu pracę fizyczną, i póki co to moja pierwsza praca(skończyłem w tym roku szkołę mature itd) i zamierzam tu chyba pracować aż zejdę do 85 może ale coraz wolniej idzie..
@mawmawy nie liczyłem. No właśnie od czasu do czasu zjem coś niezdrowego. Na początku unikałem tłuszczu w jedzeniu jak ognia, ale to był błąd bo mi się układ trawienny zbuntował