Wpis z mikrobloga

  • 347
110 kg w zeszłą wigilię (wzrost 178 cm). Impuls który zmusił mnie do działania to wieczór w galerii kiedy szukałem z różową koszuli na sylwka, ale w każdej wyglądałem jak spasła świnia xd No i do tego doszły lekkie problemy zdrowotne. Dziś jeszcze nie jest idealnie, ale jak te 20 kg robi cholerną różnicę! Nikt mi nie powie, że bycie grubasem nie jest złe. To jest tragiczne. Mam nadzieję, że jeszcze rok i sam, będę mógł się pośmiać z ulańców ( ͡º ͜ʖ͡º)

#odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta #chwalesie
RetNom - 110 kg w zeszłą wigilię (wzrost 178 cm). Impuls który zmusił mnie do działan...

źródło: comment_1607626182yXbKOD6PulC3RMoYJCCB9U.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@RetNom: taki sam wzrost here, w tym momencie 118kg, koszule na lajcie w hm kupuje xd ale mam tak bardzo organizm już upośledzony i przyzwyczajony do 12k kroków dziennie i więcej że nie wiem co już mam robić żeby schudnąć. Rower delikatnie pomaga tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RetNom: na rowerze jeździj ziomek. Niebieski tam polubił, że często do pracy jedzie (około 17 km w jedną stronę) i super wygląda :D
  • Odpowiedz
  • 1
@RetNom zaczynałem od tej masy się odchudzać, wzrost ten sam. Dziś mam 73kg, jest pięknie. Od 87 możesz zacząć delikatnie biegać
  • Odpowiedz
@RetNom: 183 centymetry. Pierwsza praca umysłowa i w rok przytyłem z 80 kilo do 95. Późnej wziąłem się za siebie i udało mi się od kwietnia do dzisiaj zejść na 85 kilo. Najważniejsze to odstawić słodycze i się poruszać wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oakduck: przecież to jest 2kg na miesiąc. Nie trzeba tu nie wiadomo ile, żeby waga zleciała jak się waży 110kg. To znaczy trzeba. Samozaparcia i silnej woli. Przy takiej wadze wystarczy przestać jeść słodycze, bo pewnie dużą porcję codziennie przyjmował
  • Odpowiedz
@RetNom: Bardzo ładnie. Też miałem problem z kupnem koszuli ale po zgubieniu kg. Nie było rozmiaru a babki w sklepie robiły heheszki ze na dziecięcy powinienem iść. XDDD
  • Odpowiedz