Wpis z mikrobloga

A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej weryfikacji w tegorocznej #wykopaka bo zdaniem weryfikujących nie była dostatecznie spersonalizowana. Z racji takiej, iż z moim psiakiem pożegnałem się w te wakacje i nie używam smartfona z #android prezenty lecą do kogoś innego.

Z jednej strony lepiej by było bez wymagań, ale prezenty były jednak nieco spersonalizowane pod konkretna osobę która:
- posiada psiaka (może być dorosły, wiek nie ma znaczenia, choć smakołyki są przewidziane na średniej wielkości pupila);
- posiada smartfon z Androidem i w przyszłym roku planowała wziąć się za siebie i powrócić do ćwiczeń.

Dajcie plusa jak wam się podobają poniższe rzeczy i byli byście szczęśliwi z takiej wykopaczki. Wybiorę lub wylosuję kogoś na koniec tygodnia i poproszę o dane do wysłania paczki / do paczkomatu przez PW.

Oto lista:
- Xiaomi Mi Band 5 Opaska Sportowa (https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-5-opaska-sportowa-j-polski-gratis-9637843279?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyO2VkMmQzNGIxMTJjMjE4NmYwOWVlYjVhNDQ4M2YwN2RiNjM3Y2RjYTVhMDY4YmE3MGM0NjIyNzMxMmYwMmJmNmU%3D)
- Gwiazdkowy prezent dla psa John Dog (https://allegro.pl/oferta/gwiazdkowy-prezent-dla-psa-john-dog-9818780481?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyOzE3M2UzMjE0YmZjZTMyNzJmMDk3ODgwMGNiZTI3YWQ4NDI5YWQyMWM1OGIyNTc3MjEzYWQwY2U4MmFkZGNlMjI%3D)
- OSTRY sos Razor FIRE LIZARD 2 (https://www.facebook.com/razorhotsauces/)
- Kurczak (niejadalny) i smakołyki (jadalne)

Uprzedzając pytania - z przyczyn takich, ze nie mam jak zweryfikować czy ktoś ma skończone 18 lat nie mogę wysłać alkoholu. Wiec widoczne na zdjęciu piwa niestety ale nie zostaną wysłane. Swoją drogą #piwo Shark to mega sztosiwo. Zdjęcie załączyłem z weryfikacji #wykopaczki stąd są widoczne na zdjęciu. Oczywiście list tez odpada bo był spersonalizowany i nie sądzę, by spodobał się innej osobie niż ta do której go napisałem.
yuio - A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej w...

źródło: comment_1607527629qo4r5NWiuzfiLGpKKT8g4E.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
@yuio: spełniam wszystkie wymogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam piesa, piwa nie mogę więc niepotrzebne, slodkie zawsze się przyda szczególnie jak się ma zachcianki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w przyszłym roku trzeba będzie schudnąć, bo na razie się skupiam na przybieraniu (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kressska: jw, relacja op na tagu jest jednostronna i wydajesz osad na temat sytuacji, której realiów nie znasz, podobnie jak cala reszta.

Według Ciebie, nie mającej wiedzy która my mamy, odrzucenie było na siłę - op upubliczniając daje ci prawo do tej opinii.
My znamy sytuację i odrzucenie weryfikacji op uważamy za całkowicie zasadne ¯\_(ツ)_/¯

Miał szansę wyjaśnić sprawę na spokojnie we wiadomościach prywatnych i dojść do porozumienia co do przygotowywanej
  • Odpowiedz
@Kressska: Po pierwsze nie napisał nam tego w polu "Dodatkowe informacje dla weryfikującego" mimo wielu próśb, po drugie nawet z tego co zacytowałaś nie wynika spersonalizowanie, po trzecie informacja o zdrowiu nie wiadomo skąd pochodzi - bo na pewno nie z opisu odbiorcy, nie wiadomo skąd nadawca ma tą informację.
Gdybyśmy mogli tutaj pokazać opis odbiorcy to wszystko się wyjaśniło - niestety nie możemy tego zrobić. Uwierz mi, jest tam naprawdę
  • Odpowiedz
@Shyvana: jak najbardziej mam to z tyłu głowy i znam to z doświadczenia (zawodowego, nie na wykopace) :) Dlatego też nie atakuję i nie mówię, że coś źle zrobiliście, bardzo mi od tego daleko :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@yuio: znając życie i ludzi to większość zostawi to na ostatnią chwilę i później cyk brak akceptacji bo organizatorzy wiedzą lepiej czy odbiorca będzie zadowolony czy nie. To jest chore. Ja rozumiem paczki typu pietruszką i sok, ale ta ani nie jest obraźliwa, ani nie jest tania ani zrobiona na #!$%@?.

Ja rok temu dostałem paczkę idealnie skrojoną pod moim opis. I co z tego skoro nie byłem zadowolony do końca.
  • Odpowiedz
@Shyvana: O kurde też chciałem brać udział, jak dobrze że pewnie bym się nie zakwalifikował xD A co do sytuacji, to bazujemy na tym co wiemy, Wy wiecie więcej. Być może faktycznie tak jest jak twierdzicie, ale tego nie wiem, więc wyrabiam sobie zdanie na podstawie informacji które mogę zdobyć. Przykro mi że świat tak działa i mnie interesują tylko suche fakty.
Te tłumaczenia to jak moderacji. No my wiemy że
  • Odpowiedz
@yuio: bardzo dobre podejście, ja zrezygnowałem już na etapie opisu, ponieważ pomimo tego, że miał +3k znaków i zawarłem wszystkie informacje, na które chciałem zwrócić uwagę przy robieniu paczki dla mnie, to zgłoszenie zostało kilkukrotnie odrzucone - skoro wiedzą lepiej ode mnie to nie ma co walczyć z wiatrakami.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: Ale organizatorzy mają tylko jedną opcję weryfikacji co do tego czy paczka ci się spodoba i jest nią twój opis. Jeżeli jak sam piszesz paczka była idealnie skrojona pod twój opis a nadal ci się nie spodobała to administracja nie miała jak zareagować.

Tutaj op pisze że pytał się swojej pary czy to mu się spodoba. Pomijam fakt że dla wielu będzie to popsucie zabawy. No ale jak już zapytał
  • Odpowiedz
  • 6
@karololo ja nie rozumiem jak można mieć z tym wszystkim problem... Ani opis ani paczka u mnie nikomu nie sprawiła problemów z weryfikacja a opis nie był jakiś mega długi
  • Odpowiedz
@bafficze: Wystarczy kupić rzeczy które pasują do opisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak się kupuje rzeczy które nie mają z opisem nic wspólnego to trzeba to jakoś inaczej udowodnić że para będzie z tego zadowolona.

Op jak sam pisze miał potwierdzenie swojej pary że jest zadowolona z rzeczy. No to czemu tego nie przedstawił przy weryfikacji?

Jedna prosta rzecz i nie było by tej afery. Ale
  • Odpowiedz