Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EarthRebel:

Chcesz mi powiedzieć,że jeśli spali tą ilość sam,pewnie przez kilka dni to nie będzie miał ani jednego skutku ubocznego jak odstawi?


Jeśli nie ma normalnie problemów psychicznych to jedyne skutki uboczne jakie go czekają to ból brzucha od #!$%@? i zioło kac przez 2 dni
  • Odpowiedz
@nom_om: Przecież zioło często przyczynia się i ujawnia właśnie problemy psychiczne,które były w nas skryte.
To pewnie nie pierwszy ziołowy kac w życiu,pytanie kiedy w końcu coś w nim #!$%@? i coś #!$%@??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EarthRebel: długotrwałe jaranie, dużych ilości jak najbardziej może spowodować trwałe szkody psychiczne. Wypalenie dużej ilości trawska w 2-3 dni, raczej nie.
  • Odpowiedz
@HungarianBookSmuggler: Ziolo podnosi puls, ale tez rozszerza naczynia krwionosne (efekt czerwonych oczu). Dlatego pomaga przy jaskrze bo rozszerzajac naczynka w oku zmniejsza w nim cisnienie.

@EarthRebel: nikt tu nie mowi, ze po ziole nie ma skutkow ubocznych ale przesadzasz gosciu i to ostro. Sporo w zyciu juz spalilem i nawet ostatnio zrobilem sobie przerwe, 2-3dni lekkiego #!$%@? i po tygodniu nawet mnie nie ciagnie do ziola. Alkohol etylowy
  • Odpowiedz
@HungarianBookSmuggler: Pamietaj, ze po ziole ludzie czesto wyolbrzymiaja swoje odczucia. Kiedys ojciec mojej znajomej poprosil o ogarniecie ziola i skrecenie blantow bo chcial ze znajama zapalic. Mowilem, zeby malo palili bo to nie ten damski #!$%@? co za ich czasow. Ta znajoma (ordynator w szpitalu) tak sie zjarala, ze juz chciala dzwonic po karetke bo umiera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nigdy wiecej nie ogarnialem amatorom palenia.
  • Odpowiedz
@ZastepcaPomocnika: Oczywiście zgodzę się z tym że się wyolbrzymia swoje odczucia. Trzeba mieć też swiadomość że już wcześniej występowały różne sposoby zwiększania wagi (woda z cukrem) czy mocy (...) oczywiście powodując pogorszenie jakości. W dzisiejszej mijającej erze dopalaczy to jest dużo prostsze i dużo bardziej niebezpieczne. Przy gramie dopalaczy w worku 10 gram zioła musisz się znać lub być spostrzegawczym by zauważyć, jak będziesz zachłanny to spalisz nim zauważysz. Powiem
  • Odpowiedz