Wpis z mikrobloga

@Fritzowski: @Zaszczyk: A w dodatku taniej niż na Orlenach, choć paliwo i tak z Orlenu podobno (choć te 98 chyba własne norweskie). No i myjnie PRAWDZIWE bezdotykowe - 100% obsługi z samochodu z telefonem. Na Orlenie takiej jeszcze nie spotkałem.

Sam musze jeszcze tylko 200 pkt Vitay wyrobić na Orlenie, da mi to 17700 pkt które radzą mi 80 zł zniżki na moje wtedy ostatnie tankowanie ...i elo!
Saeglopur - @Fritzowski: @Zaszczyk: A w dodatku taniej niż na Orlenach, choć paliwo i...
  • Odpowiedz
ta orlenowska jest świetna


@Zaszczyk: taka świetna to ona niestety nie jest. Zdarzyło mi się że proces zapłaty przez aplikację się nie powiódł (monit aby udać się do kasy) i tam dokonałem płatności w kasie ( kartą w moim przypadku). Efekt na rachunku bankowym to kwota tankowania dwa razy odliczona z rachunku. -> 1. nie udana opłata została pociągnięta i wisi jako zawieszona. 2. faktyczne zapłata za paliwo karta w
  • Odpowiedz