Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego niektórzy starsi (chociaż właściwie ta "starość" to zaczyna się tu po 40'stce mam wrażenie) ludzie, nie mają jakotakiego poczucia wstydu?
Chodzi im tu o to, że niektórzy bez ogródek są w stanie sikać z otwartymi drzwiami, albo nie zamykają drzwi podczas uprawiania seksu.

Moim rodzicom powoli już to wchodzi na głowę. Staram się to niwelować. Działa w 3/4 przypadków, ale przy 1/4 zawszę dostaje komentarz, że "jestem przecież u siebie". Staram się rzucać argumentem, że przecież tata mógłby chodzić bez majtek i spodni w domu, bo jest u siebie, a jakoś tego nie robi.
Dziadkowie za to to bez wstydu są w stanie nawet się myć z uchylonymi drzwiami od łazienki, o oddawaniu moczu, albo dwójki nawet nie wspomnę. Jak to komentuję, to otrzymuję tekst zwrotny, że "wrażliwy jakiś taki jesteś". Poza tym "AKURAT przechodzę w korytarzu jak oni się załatwiają". No kurde, przezorny zawsze ubezpieczony. Ja nawet jak sam w domu jestem to zamykam, albo chociaż przymykam mocno drzwi.

Skąd to się bierze? Po 40'stce traci się poczucie wstydu? Życie "na wyebaniu"? Czy co?
Oszczędność prądu to słaby argument. Łazienka akurat u mnie ma dostęp do światła zewnętrznego, poza tym jest w takim miejscu, że cały dzień świeci słońce.

#zalesie #rodzina #dziadkowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcf7595ff0989000a7189cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10