Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawią mnie głosy, że rockstar nigdy by nie wypuściło zbugowanego szajsu xD No problem taki że wpuszczali i chociażby start RDR2 na PC był wybitnie bolesny, a takie GTA IV na wszystkich platformach działało mega #!$%@? i patchowali to przez kolejne miesiące xD
#cyberpunk2077
  • 33
  • Odpowiedz
@Lrrr: premierą RDR2 zrobili dobre wrażenie. Na konsolach wydajnościowo/graficznie było świetnie, bugów bardzo mało, ja pamiętam tylko jeden poważny - znikający ludzie z obozu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@danob99: przecież do dzisiaj z 4 są problemy i gdyby nie community to gierka by działała dalej mega #!$%@?

@Nihas: pamiętam jak chciaem pograć premierowo i przez pierwsze kilka dni nie byłem w stanie w ogóle uruchomić gry xD W ogóle ze sprzętem AMD były jaja xD

@Theos: fabuła owszem ale RDR ONLINE to do dzisiaj jest elegancko #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Lrrr: w ogóle mam wrażenie, że tu największa radość zapanuje, gdy gra okaże się wielkim bublem, akcje na giełdzie polecą na ryj, a firma ogłosi upadłość. Dziecinada.
  • Odpowiedz
@Theos: fabuła owszem ale RDR ONLINE to do dzisiaj jest elegancko #!$%@? xD


@Lrrr: dlatego sprytnie wypuścili RDR Online Beta po półtorej miesiąca od premiery i tłumaczyli, że dopiero startujemy i dlatego content biedacki. Dużo osób po singlu już tego nie tykało.
  • Odpowiedz
@Nihas: Ale nie takich jak grałem w CP2077. Mnie męczą porównania do innych zabugowanych gier, które nie miały takich błędów jak nowa gra Redów. A-pose i T-pose solidnie zniszczyły mi parę fragmentów fabularnych.
  • Odpowiedz
@Lrrr: do dziś w gta online są glitche obecne od samego początku. A jeszcze usunęli bad sporta i koszty ubezpieczenia za zniszczenie pojazdu innego gracza bo nie mogli sobie poradzić z cheaterami xD
  • Odpowiedz
@Nihas: Każdy recenzent tak grał i recenzowaliśmy to, co otrzymaliśmy. W połowie rzucili jakąś aktualizację, która ograniczyła problemy ze statycznymi animacjami (nie wyeliminowała ich całkowicie), ale brzuchomówcy, doczytywanie się wszystkiego i tak długo, by wymieniać - nadal są. Dla mnie uczciwie ta wersja gry jest niegrywalna.
  • Odpowiedz
@Lrrr: GTA IV bez patchy nie jest grą, ponieważ nie można w nią grać xD na rtx2060, i7 i 32gb ramu bez patcha gra ma 5 klatek, nie wyświetlała mi żadnej tekstury budynku/drogi itd. Teraz ofc pobiera się patche i jest git, ale po premierze trochę się czekało
  • Odpowiedz
GTA IV na wszystkich platformach działało mega #!$%@? i patchowali to przez kolejne miesiące xD


@Lrrr: na niektórych konfiguracjach na PC po dziś dzień działa #!$%@?
  • Odpowiedz