Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot! Pierwszy raz będę wynajmować dom ze współlokatorem. I to w samej Warszawie, na Żoliborzu, w dobrej cichej dzielnicy ( ͡ ͜ʖ ͡) Współlokator to jakiś starszy miły Pan z kotem, tak więc luzik, z całą pewnością będzie mi się tam dobrze mieszkało.
#warszawa #niewiemjaktootagowac #chwalesie #mieszkanie
c.....t - Pijcie ze mną kompot! Pierwszy raz będę wynajmować dom ze współlokatorem. I...

źródło: comment_1607410978Y7rvUsWuETL2FesYxNcRnT.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tatiagla: Mega zaniedbany nie jest, mój wygląda podobnie, ale na pewno widać, że wiele rzeczy już wymaga remontu.

Z tym, że Kaczyński nie musi od świtu do nocy z---------ć i wiązać końca z końcem i mógłby sobie takie ogrodzenie pomalować nawet hobbystycznie, ale pewnie nie umie, bo ma lewe łapy do wszystkiego - w końcu go ze wszystkiego wyręczają. Ma w c--j kasy i po prostu mógłby sobie kogoś nająć,
  • Odpowiedz
@rzeznia22: Mój też wygląda podobnie i wbrew pozorom dla mnie to już jest stan zaniedbania. Domy mają ten makament, że jeśli nie dbasz o nie na bieżąco to z upływem lat niszczeją i w efekcie z czasem stracą na wartości.
Sam też nie muszę z---------ć od świtu do nocy w robocie, ale w miarę możliwośći staram się zadbać o dom jak na te możliwości które posiadam. Tylko, że ja mam
  • Odpowiedz
@crest: takie może głupie pytanie - Jarka to ten po lewej, czy po prawej? czy cały?;]

I nie moja sprawa, ale ogrodzenie jednak mógłby odnowić. Teraz w Castoramie dobre promki są, ew z kompozytu walnąć.
  • Odpowiedz