Wpis z mikrobloga

Aliexpress zakupy na tym portalu to jedna WIELKA porażka. Każdy sprzedawca który na wyprzedaży obniża cenę bombarduje człowieka dzień i noc prośbami "cancel order" bo towary uległy zniszczeniu, bo jestem studentem i się pomyliłem, bo towary są w proszku.... itd jak już jakimś cudem coś wyślą po tygodniu sprawdzasz status wysyłki a tam anulowana.
#aliexpress #cebuladeals #promocje #promocja #chinskiecuda #alipaczka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli istnieją ludzie z którzy podają swój prawdziwy numer telefonu na Ali (ʘʘ)


@edward-bumowski: a czemu mam nie podawać? Numer leci na paczkę i już nie raz się przydał gdy kurier dzwonił.

@bemkag: też mi w jednym zamówieniu taką ściemę pisał, ale olałem i "wysłał". W cudzysłowie bo pewnie fake tracking jak znam życie.
  • Odpowiedz
@bemkag: Od jakich sprzedawców kupujesz ? Zawsze weryfikuję, jak bierzesz od jakiś noł nejmów co mają poniżej 90% pozytywów (no i kilka tysięcy subskrycji obowiązkowo) to nie ma co się dziwić. To tak na allegro, będzie ogarnięty sprzedawca i jakiś janusz co chce cie wykręcić. Wystarczyło że ostatnio raz na allegro nie zweryfikowałem sprzedawcy i byłem przekręcony.
  • Odpowiedz
@bemkag: z pingpongami trzeba krótko. Jesteś niezadowolona z towaru (albo nie dotarł) - prosisz o zwrot 100% albo wszczynasz spór. Proszą o wycofanie sporu - nie reagujesz, bo pozbawisz się możliwości dochodzenia swoich praw. Masz inne problemy i nie da się tego załatwić ze sprzedawcą - straszysz go samym Aliexpress i w końcu rzeczywiście piszesz claim do Ali / rozmawiasz na czasie z jakimś tam konsultantem: Hi, this is unacceptable,
  • Odpowiedz