Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w obecnych czasach warto iść do wojska jak się nie ma pomysłu na siebie i szuka się miejsca gdzie się Tobą „zaopiekują”, lubi się sport i nie chce sie mieć rodziny? Gdzie nie wywalą z dnia na dzień a i emerytura szybsza?

Warto? Czy przy obecnych warunkach 25 lat i 55 się nie opłaca?

#pytanie #wojskopolskie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcf098ac3fc8b000a7752c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania
@TheOneWhoKnocks dokladnie. Psycholog pyta dokladnie o relacje damskomeskie, pewnie zarzuci ci ze juz kilkoro dzieciakow powinienes miec i ci szczeka opadnie.

Tam wola patusow co wpadli kilka razy z roznymi laskami i placa alimenty niz kogos kto nie ma czy nie mial nigdy laski i nie chce rodziny. Tradycyjne wartosci / rodzina to element wojska. Koledzy nawwet by szydzili z ciebie, ze jestes pewnie gejem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie ci tu glupoty opowiadają. Po pierwsze wojskowym być warto jeśli naprawdę lubisz wojsko, ten styl życia. Po drugie ważne jest do jakiej jednostki trafisz, wojsko to nie jest zbiór plecaków wbrew ogólnej opinii, jest ich sporo, ale nie wszyscy. Generalnie są jednostki pokorju wojsk radiotechnicznych, które zryją ci psychikę bo pracują tam same zjeby, które się #!$%@?ą do skarpet jakie nosisz, a są takie gdzie jest dobra atmosfera, są
OP : @TheOneWhoKnocks: @Micros: Dlaczego mierzycie swoją miarą? xD To że nie chce rodziny (czyt dzieci), nie znaczy, że nie mam dziewczyny i nie miałem. Mam dość spore powodzenie, tinder te sprawy. Ostatnio rozstałem się z dziewczyną i zastanawiam się co dalej, bo

Mam 27 lat, pracuje w dziale administracyjnym średniej firmy logistycznej i nie widzę się tak do 65 roku życia - przeraża mnie ta wizja, pewnie przed 40-tką