Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mojs: Ja nie mam problemu i mówiłem, że tak będzie. Współczuję jedynie tym że słabym sprzętem, którzy zobaczyli rekomendowane wymagania i kupili preordera, bo nie ma bata, żeby najuczciwsza firma na świecie podała wymagania dla 30 fps zamiast 60 fps (60 fps w shooterach to standard) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kliko: jak ktos chce grac w 60 klatkach to sprawdza wymagania na wyzsza poprzeczke i dodatkowo redukuje cienie.
Czyli chcesz na srednich w 60 fps? Sprawdz wymagania high. I tak zawsze. W wieksci dziala. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiscie sam mam zlomka, ale to moj zlomek, nie pogram w cp77 ale szczerze? Jakos mnie nie jaral.
@hehexdlollmao: a, no to tak

Chociaż ja im się też nie dziwie, bo jeżeli na tej podstawie chcą robić online, które ma przyciągnąć graczy na 10 lat, to mogą zrobić grę za ładną dla obecnego sprzętu (po poprawkach), która będzie się lepiej starzeć po prostu.
@justkilling: Nawet biorą to pod uwagę to i tak to jest #!$%@? żart, bo w praktyce oznacza to, że w zasadzie nie ma komputera, który uciągnie to w 4k 120/144 fps, czyli żaden sprzęt nie jest w stanie tego puścić na full ustawieniach a gra wcale przy tym nie wygląda jakoś obłędnie.