Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Givenchy Xeryus Rouge
fragra
Nie wiem jak poprzednie wypusty, ale maj/lipiec/aktualna reformulacja to po prostu gówno. Projekcja, trwałość czy oryginalność nie istnieją. No gówno.
G ó w n o.

Zafoliowane rozdam na święta, do otwartego będę robić kolejne podejścia; z niewiadomego powodu miałem z tym zapachem wielkie nadzieje (ノ)ノ彡
a no i majowy batch który pojawił się pierwszy był oczywiście 20 cebulionow droższy ತ_ತ

#perfumy
Miskaryzu - Givenchy Xeryus Rouge 
fragra
Nie wiem jak poprzednie wypusty, ale maj/li...

źródło: comment_1607374333kAXD437ivXJluM2slhs1kT.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yaser: daj znać co myślisz po teście/globalu. może to tylko wina mojej skóry ale po godzinie i kwadransie (2 spraye) nie czuję nic (pachnie trochę inaczej gdy porównam z drugim nadgarstkiem, ale bez porównanie to równie dobrze mogłem użyć zapachowego mydła xd) dotykając nosem skóry.

@Pablo_Pablito_Santo_Subito: nie było mi dane spróbować Hot Watera. Tego na pewno nie rób blindbuy'a, a najlepiej jest o nim zapomnieć.
@Miskaryzu: ze 4 godziny temu na nadgarstek jeden psik testowy, trudno powiedzieć czy słabo, bo rączki były myte, a teraz jedyne co czuję, to Dior Homme Parfum z wczesnego ranka.
  • 0
@JohnDoe01: faktycznie, to ty polecałeś. Nie mam ci za złe jakby co ( ) Hermesika recenzowałem na swoim koncie, dla mnie miał za dużo cytryny w otwarciu. Póki co rozważam Collistar Acqua Wood z tych wytrawnych zapachów, ale to trzeba poczekać na promkę, bo teraz za setkę wołają ponad 200, a był po 129 :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eiaculatiopraecox: oddałem i sprzedałem wszystko oprócz xx ml.

po opisanym rozczarowaniu, użyłem raz x miesięcy później i byłem zaskoczony, bo pachniało przyzwoicie. przez ilość perfum nie miałem kiedy do nich wrócić, na pewno nie będę miał jak zrobić kilkudniowych testów, by móc je dobrze ocenić, bo nie są tego warte;
ale
mogę dać znać jak spiszą się jutro na oversprayu.