Wpis z mikrobloga

Korona już mi tak mózg sprała, że jak widzę w serialach czy filmach tłum ludzi w jakieś zamkniętej przestrzeni typu centrum handlowe, to mój mózg się wiesza i pyta: jak oni tak k---a bez masek. XD

#koronawirus #zalesie
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cały świat niemal stanął, a denialiści nadal swoje. Podziwiam.


@Tarec: caly swiat uwazal kiedys, ze dzieci spoza malzenstwa sa gorsze, zwiazki jednoplciowe byly zakazane pod kara wiezienia, psychiatrzy leczyli elektorwstrzasami a Semmelweis ktory jako pierwszy zauwazyl zwiazek miedzy higiena a chorobami zakaznymi zostal przez kolegow-lekarzy uznany za wariata i wsadzony do psychiatryka.

Swiat nie moze sie mylic, nie?
  • Odpowiedz
Ja to się zastanawiam jak dziwny będzie moment w którym będzie już wszystko normalnie.


@Madridista98: normalnosc znana z roku 2019 nie wroci. Taka jest smutna prawda. Maski, odstepy, byc moze sezonowe lockdowny zostana z nami na stale.

Bardzo sceptycznie podchodze tez do tego, czy beda festiwale, dyskoteki i pelne stadiony.
  • Odpowiedz
@ElLama: To jest odruch myślenie na tej samej zasadzie kiedy dużo używam dotykowego smartfona albo tableta potem otwieram "laptoka" i po ekranie próbuję palcem klikac przesuwać..()
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Więcej optymizmu. Ludzie en masse są debilami, ale czasami przejawiają coś na kształt zbiorowej mądrości. Nie będzie łatwo, może trzeba będzie zbić z desek kilka szafotów i naostrzyć gilotyny, ale prędzej czy później musi być normalnie
  • Odpowiedz