Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirkuny i Mirabelki z #katowice #slask poradzcie co ciekawego można robić w tym mieście w czasie pandemii?
Mieszkam tu zaledwie tydzień, przydałoby się poznać jakieś miejscówki ()
Co jest dla Was główną atrakcją, gdzie spędzacie czas, gdzie chodzicie na spacery?
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snusmumriken_ jestem od roku i tak: Zoo jest do d--y Jeszcze nie byłam na Nikiszowcu a polecają xD Muzeum slaskie jest ok, fajne obrazy. Niestety zamknęli i wszystkie inne budynki oprócz głównego i do kitu Są ogrody botaniczne naokoło ale zimą więc fe Ogółem Kato jest super do wypadów! Bezpośredni pociąg do Cieszyna itp W sumie jest koreański sklep obok centrum i jest fajny xD Kuchnie świata w galerii Katowice Dealz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Owoc_w_kreplu: oooo ten sklep koreanski, dzieki za cynk (ʘʘ) kurla, czlowiek by sobie sam zorganizowal jakies atrakcje, a tu wszystko pozamykane xD jeszcze sie robi ciemno szybko, no i strach sie szlajac samemu :D
  • Odpowiedz
@Snusmumriken_: noo kijówa xD chociaż nawet same spacerki po katowicach i odkrywanie różnych dziwnych zakamarków są fajne, ale teraz szybko ciemno, jest zimno, choróbsko mnie znów łapie i kijówa

Gryfnie jest 11/10, jeszcze jest taki jeden sklep z pierdołami na placu miarki na skrzyżowaniu z kościuszki, a w okolicy wgl jest komiksiarnia i yatta czy jakoś tak ( ͡º ͜ʖ͡º)

a i polecam pasibusa jeśli
  • Odpowiedz
@Snusmumriken_: o kurde musze zrobić łazanki dawno nie robiłam
słyszałam coś, że jako nie ma świątecznego jarmarku stawiają lodowisko na rynku, ale nie sprawdzałam poprawności bo nie jestem osobą która lubi lodowiska xD
Ale też chyba obok spodka jest jakieś, zawsze reklamy widziałam tam o tym jak przechodziłam!
  • Odpowiedz