Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Cześć! Pytanie do osób z tagu #f1
Jako dziecko, jeszcze za czasów Kubicy w BMW oglądałem sporo wyścigów z tatą. Przez lata mocno mi to umknęło, ale czytanie tego tagu spowodowało, że chciałbym się ponownie wkręcić w ten motosport.
Czy bylibyście mi w stanie wrzucić informacje gdzie śledzić wyścigi, jakie kanały (najlepiej jakby można było przez neta) transmitują F1, kogo śledzić i czytać np. na Twitterze, żeby być na bieżąco, poczytać ciekawe opinie i spostrzeżenia. Dzięki za wszelkie wrzuty :D
  • 12
@sto0osik: Oglądać możesz na eleven sport, albo f1 tv, oba płatne, na twitterze no to na pewno Redaktor Mikołaj Sokół, ma też kanał na yt. Na yt masz też Aldonę Marciniak, Echa Padoku, Budnik i Pokrzywiński o f1. Resztę sam ogarniesz :)
@sto0osik: F1 z polskim komentarzem możesz oglądać w Eleven Sports. W F1TV jest angielski komentarz i masz szerszy dostęp m.in. do wszystkich onboardów. Na tt warto śledzić Mikołaja Sokoła (@SokolimOkiem), Alberta Fabregę (@AlbertFabrega), Tobiego Gruenera (@tgruener), Roberta Smoczyńskiego (@rosmoc).
@sto0osik: po polsku możesz wykupić eleven sports albo na ich stronie, albo na ipli albo na wp pilot. Można oglądać przez neta. Jak po angielsku to jest dostępne F1TV Pro z transmisjami na żywo i z archiwum wyścigów sprzed nawet kilkudziesięciu lat (chyba od 2010 albo troche pozniej sa cale sezony, wcześniejsze to wybrane wyscigi i krótkie podsumowania reszty). Co do śledzenia to najlepiej reddit.com/r/formula1 - tam znajdziesz najciekawsze twitty, fotki,
@sto0osik: jeszcze tak dorzucę, że jeśli nie oglądałeś to zobacz sobie Drive to Survive na netflixie. Jest tak sporo dramatyzacji typowej dla amerykanów i trochę przekłamań ale jako wstęp do sportu całkiem spoko o ile nie widziałeś sezonów o których są bo wtedy niewiele się dowiesz nowego.
@sto0osik: Prawdę mówiąc wystarczy śledzić tag i nie umknie Ci nic ciekawego co sie dzieje w tygodniu. Wyjątkiem jest weekend GP, gdzie postów jest tyle, że na pewno coś Ci umknie wiec dopiero wtedy można posiłkować się materiałami :D