Wpis z mikrobloga

@Trollwykopowy: Ja nie czytałem wcześniej jakie wałki robi x-kom, upolowałem niby kartę dostępną "na jutro" o 15:25 w środę (odświeżałem już przed 15, ale na żadnej stronie nie pojawiło mi się nic przed 15:15), ale okazało się, że to za późno :P

Z morele też słyszałem, że to dość losowa sprawa czy się dostanie czy nie
Koniec końców uznałem, że 3060ti za 2200 zł> rtx 3070 za prawie 3000.


@Trollwykopowy: No 3060Ti ma dobry stosunek ceny do wydajności. Ja sobie założyłem, że za 3070 nie dam więcej niż 2800 zł, co i tak jest lekkim przepłaceniem ale trudno. No i kupiłem za 2790 zł.
Najwyżej za 2/3 lata zmienię jak zacznie brakować w 1440p. Choć jak by gry AAA miały częściej DLSS to by z wydajnością nie
@marcinse: na x komie zamówiłem o 15:03, kolejnego dnia dostałem wiadomość, że wysyłka przewidywana jest 3 stycznia 2021. Mówię trudno, poczekam. Całe szczęście przez ostatni miesiąc/dwa wyrobiłem sobie taki nawyk, że biorąc telefon do ręki wchodziłem na stronę morele z nadzieją, że uda się coś upolować. Robię to o 17 i co? 5 kart gigabyte 3060Ti dostępnych od ręki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Variv: ja wyszedłem
Przynajmniej mam taką nadzieję, bo jestem bliski przesiadki z 1080p na 2k.


@Trollwykopowy: Polecam. Do 3070 kupiłem monitor od razu. Zmiana FHD@60 na 1440p@165, różnica dużaaaa. Szczególnie powierzchni roboczej np. podczas przeglądania internetu itp.
@testaccount9432: tzn ciężko mi pisać czy głośna, bo jedynie mogę porównywać z 2060 super, innych poważnych kart nie miałem. Coś tam słychać, ale hałasem bym tego nie nazwal- jest naprawdę okej. Zwłaszcza w porównaniu to superki o której pisałem. Przy maksymalnym obciążeniu i temperaturze 65 stopni wentylatory działają na poziomie 1900 rpm. Nie wiem czy to dużo, czy nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)