Wpis z mikrobloga

Widzę kolega bardzo się urażony poczuł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie że jestem złośliwa ale skoro głupia #rozowepaski myśli bardziej logicznie niż typowy kuc z wykopu to sorry... @klepie-biede

#informatyka #komputery #apple #technologia #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow
f.....s - Widzę kolega bardzo się urażony poczuł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie że jestem złośliwa a...

źródło: comment_1607108106p1B6ZNzoiImsdjptj3rNmZ.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@quercy: jakbyś miał maka biedaku, to byś wiedział, że tam aplikacje uruchamiają się szybciej niż o tym pomyslisz
  • Odpowiedz
@firis: Jak mam inne rzeczy do roboty to tez wpierw zapytam na wykopie, bo pewne informacje ludzie maja wrecz na koncu jezyka. To tak jak, gdybys mnie spytala o jakis temat ktorym sie interesuje i odpowiedzialbym w kilku zdaniach, wiec co za problem. Ogarnij sie i zacznij zyc :) Interesujesz sie information technology, na pewno?
  • Odpowiedz
@firis Zajechało elektrodą :P Ja wiem ze możesz być wszechwiedząca ale kiedyś znajdzie sie taki problem/zagadnienie w którym Google nie pomoże albo będziesz potrzebowała dodatkowej pomocy w zrozumieniu sprawy i będzie pisanie na forach.. Nie cwaniakuj tak bo nie wiadomo kiedy trzeba będzie posypać głowę popiołem
  • Odpowiedz