Wpis z mikrobloga

Zapraszam do udziału w kolejnym tygodniu #mirkogamepass

Pilotażowym tytułem był Carrion - jeżeli uczestniczyłeś w zabawie zapraszam do dwupytaniowej ankiety i napisz w komentarzu swoje wrażenia LINK

Pierwszą (a właściwie drugą) grą tygodnia zostaje Dungeon of the Endless.

Gra zebrała na Metacritic 79/100 punktów. Dostępna jest w Game Passie zarówno na Xboxie jak i PC. W tym tygodniu w zabawie mogą wziąć udział także gracze na PS4, PS5, iOS i Nintendo Switch. Użytkownicy WiiU musza obejść się ze smakiem bo gra została anulowana na ich konsole. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wg newsa z najlepszego portalu o grach czyli PPE.pl LINK to gra w wersji Xbox otrzymała dodatkowe opcje niedostępne wcześniej na PC - czyli pewnie wcześniej nie były ale twórcy i tak w patchu wrzucili to do wersji PCtowej chwile później.

Gra zawiera co-opa więc w komentarzach można zgrać się aby wspólnie sprawdzić produkcje na weekendzie.

Z polskiego podwórka na zachętę warto zajrzeć do:

Recenzji Eurogamera LINK
Recenzji Polygamii LINK
Recenzji Zagrajnika na Youtubie LINK

Dla przypomnienia lub tych co nie słyszeli o #mirkogamepass
#mirkogamepass to wyzwanie polegające na sprawdzeniu gry tygodnia przez minimum 2 godziny. Wyzywanie ma na celu zapoznanie uczestnika z grami które prawdopodobnie nigdy by nie sprawdził oraz porównanie ocen tytułu społeczności wykop z ocenami Metacritic danej gry.

Nawet jeżeli tytuł nie wydaje wam się rewelacyjny czy też nie podoba wam się oprawa graficzna - zaryzykujcie i sprawdźcie sami.

Zasady naszej zabawy:
1. Gra losowana jest co tydzień w niedziele wieczorem.
2. Uczestnik ma cały tydzień aby pobrać grę i zagrać w nią przez minimum 2 godziny.
3. W sobotę wieczorem w poście organizacyjnym - głosujemy i omawiamy dany tytuł.
4. Grę można zagrać na każdej platformie na której dany tytuł jest dostępny - graczę z konsol Playstation, Nintendo Switch i PC też mogą wziąć udział.
5. Losowany tytuł musi być dostępny w katalogu Xbox Game Pass, czy to na Xboxie czy też PC.
6. Wylosowany tytuł może być grą z katalogu EA Play.
7. Uczestnik nie jest karany jeżeli pominie jakiś tytuł - liczy się dobra zabawa i intencja aby sprawdzić grę tygodnia.

Jeżeli graliście już w wylosowany tytuł to zostawcie swoją opinie w komentarzu i napiszcie coś na zachętę dla innych.

Jeżeli chcesz być wołany do następnej gry - zaplusuj ten wpis.
Jeżeli nie chcesz widzieć tych postów dodaj na czarno -> #mirkogamepass

#gry #xbox #xboxone #xboxseriesx #nintendoswitch #pcmasterrace #ps4 #ps5 #ios
Policjant997 - Zapraszam do udziału w kolejnym tygodniu #mirkogamepass 

Pilotażowy...

źródło: comment_1607107440pVkn6pNZqRqCO6EmRBObKb.jpg

Pobierz
  • 12
Zaliczyłem calaka już w sobotę. Bardzo fajna gra, świetnie operuje klimatem i cały czas niemalże ma się uczucie bycia tym drapieżnikiem na samym szczycie łańcucha pokarmowego. Brakowało mi tylko bardziej wymagających walk - ok za pierwszym razem mech czy autko wypuszczające drony były wymagające ale później po zdobyciu nowych mutacji walka z nimi sprowadzała się na wjeździe na pełnego obudowanym kolcami i tarczą co niestety działało nawet w walce z 4 mechami
NjeMjetek - Zaliczyłem calaka już w sobotę. Bardzo fajna gra, świetnie operuje klimat...

źródło: comment_1607108099GOeCdK6JC074bLGcjWcEJE.jpg

Pobierz
@Policjant997 Bardzo przyzwoity indyk. Jestem gdzieś w połowie. Na pewno będę ją kończył. Super klimat, fajnie dla odmiany pograć potworem, a nie człowiekiem na niego polującym, czy przed nim uciekającym.
Zabrałem się za nią dużo przed tym "wyzwaniem". Też jestem gdzieś w połowie, ale atakuje co jakiś czas na godzinkę dwie. Super mnie odpręża. Fajnie jest wcielić się w tego "złego". Mechaniki bardzo pomysłowe i przyjemnie się z nich korzysta. Uwielbiam to jak pożeramy ludzi i latają luzem nogi i ręce :D takie mocne 7/10 jak dla mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jeżeli graliście już w wylosowany tytuł to zostawcie swoją opinie w komentarzu i napiszcie coś na zachętę dla innych.


@Policjant997: to odemnie, wielkiego fana drobiu w grach i na talerzu, ten tytuł mi kompletnie nie siadł i bardzo szybko się od niego odbiłem. Może gdyby był dostępny w XCloud i tak bym go sprawdzał to byłoby inaczej ale też nie jestem przekonany. Zdecydowanie gra nie dla wszystkich i ciężko ją polecać.
Interesujący koncept ale kompletnie nie wyszedł. Nie intuicyjne sterowanie i grafika która też nie pomaga.
Z drugiej strony nie przepadam za takimi grami więc mogę dać te 7/10