Wpis z mikrobloga

Pisałem to już tutaj kilka razy, ale powtórzę: czuję jakąś dziwną sympatię do Gowina, zwłaszcza po zablokowaniu majowych wyborów. I wiem, że to unikalne odczucie wśród antypisowców, ale tak jest.

Zauważcie, że tak jak ziobryści to niesamowici szkodnicy i zawsze działają na szkodę kraju, tak Gowin jak coś grubszego robi, to zawsze działa dla dobra Polski. Zwłaszcza w tej kadencji, gdy ma duży wpływ na decyzje.

Najpierw zablokowanie tej 30-krotności ZUS, potem zablokowanie wyborów, a teraz? Cały PiS krzyczy o wecie, a ten sobie jedzie do Brukseli, prowadzi jakieś rozmowy i zaczyna grać na kompromis.

Postrzegam go powoli jako „swojego człowieka” w tym #!$%@? zwanym Zjednoczoną Prawicą xD Koń trojański

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #gowin
Pobierz r.....6 - Pisałem to już tutaj kilka razy, ale powtórzę: czuję jakąś dziwną sympatię ...
źródło: comment_1607100173hLgeMaljqkEwWVvy2W1ABc.jpg
  • 21
Hołownia jest bardziej antypisowski niż posłowie Lewicy...


@rorf46: ale można być antypisowskim (w stosunku do stylu rządzenia PiS) i być takim soft-pisowskim konserwatystą, który może i by zakaz aborcji wprowadził, ale nie przepychając go przez upolityczniony TK, lecz prowadząc dialog pomiędzy lekarzami a księżmi.

Gowin w tym poerdolniku jest rzeczywiście najnormalniejszy, ale sam fakt tkwienia w koalicji z rozmontowującym Polskę PiS-em jest wystarczająco kompromitujący.
@NapalInTheMorning: ale jakie softpisowskim konserwatystą? Można być konserwą albo nie. Jestem przekonany, że jest wiele konserw nienawidzących PiS

Gowin w tym poerdolniku jest rzeczywiście najnormalniejszy, ale sam fakt tkwienia w koalicji z rozmontowującym Polskę PiS-em jest wystarczająco kompromitujący.


@NapalInTheMorning: pewnie tak, ale i tak traktuję go jako bezpiecznik. Może uda mu się część chorych pomysłów zablokować
@rorf46: korzystając z twojego toku myślenia który już wcześniej zaprezentowałeś, ty, gorliwy apologeta platformy i wyznawca najnowszego złotego idola Szymona Hołowni posuwasz się tak daleko że wręcz wychwalasz Gowina i nazywasz go jakimś dobrodziejem, którym na pewno nie jest, a jeśli już to jego czyny jedynie przypadkowo mogą "zadziałać na korzyść Polski", oraz nie zapominajmy że mimo wszystko dalej jest podczepiony pod PIS, gdzie najwyraźniej mu bardzo wygodnie, ergo nie dość
@rorf46: po prostu stara sztuczka bawią się w złego policjanta (Ziobrę) i dobrego (Gowina). Najpierw był teatrzyk radykalnego Ziobry, a teraz wychodzi umiarkowany i ugodowy Gowin. Obaj jednak są nasyłani przez swojego szefa.
czuję jakąś dziwną sympatię do Gowina


@rorf46: ( _)

Gowin jak coś grubszego robi, to zawsze działa dla dobra Polski


@rorf46: szczególnie gdy wszedł do rządu z PiSem. Wtedy zrobił dla Polski najwięcej.

Koń trojański


@rorf46: tu masz rację. On jest koniem trojańskim, ale dla opozycji.
@rorf46: Bo Gowin to typowy piskorz który zawsze stara się wyjść cało i szuka alternatyw. Jak skończy się PiS i będzie chciał wracać do PO to będzie się tłumaczyć że głosował ale się nie cieszył i przecież coś tam się stawiał karakanowi.

Ziobro natomiast to jego przeciwieństwo, psychopata który wchodzi all-in, wciska gaz do dechy i albo będzie tak jak chce albo nie będzie niczego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soojin21: no to grubo odpłynęłaś xD


Ja akurat trochę ogarniam politykę i Hołownia jest bardziej antypisowski niż posłowie Lewicy...

@rorf46: tęczaków możesz od razu na czarną dawać. 90%+ to trolle, a te pozostałe kilka %... No cóż, mogą inny awatar ustawić.