Wpis z mikrobloga

252 110 - 200 = 251 910

Data donacji - 04.12.2020
Donacja - osocze ozdrowieńca
Grupa krwi - Nie wiem jeszcze
RCKiK Lublin
Prywatny licznik - 700ml

Pierwszy raz w życiu oddawałem krew lub jej składnik i...jestem cholernie nakręcony pozytywnymi emocjami! Umówiłem się telefonicznie na konkretną godzinę i z 7:30 zrobiła się 10:30 ;-) Tylu chętnych. Niestety nie dają już książeczek :/ Wszystko elektroniczne. Postaram się oddać jeszcze dwa razy osocze ozdrowieńcze. Humoru nawet nie jest wstanie popsuć mi mandat za przekroczony czas parkowania (muszę się odwołać i raczej anulują) ;-)

#barylkakrwi #krwiodawstwo
źródło: comment_1607089190WWwjzA3VyGykv9pJHX7QM0.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komanczos: system nigdy nie uwzględnia donacji innych niż w ramach jednego centrum krwiodawstwa. Rckik juz nie wystawiają papierowych legitymacji i kazda donacja jest zapisywana w wewnetrznych systemach do ktorych czesto dawcy mają dostep po stworzeniu im kont użytkowników.
Ogolnopolski system ma byc gotowy za poltora roku niby
@Pociongowy: @starypijany123: No i własnie w tym tym problem. Czasami oddajesz raz na jakiejś imprezie masowej np w Gdyni gdzie ambulans jest ze Szczecina albo u Pociągowego na Griffinie i pamiętaj to po 10 latach.

Chlew obsrany gównem. Ten system miał już być, a jak mówią, że będzie za 1,5 roku to będzie może za 3. Tak jak remont Średnicy w Warszawie czy 250 km/h na CMK

Mogliby się wstrzymać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polankowicz: miał byc pierwotnie chyba nawet w tym lub początku przyszłego no ale nie pykło. Bywa. Ważne ze cos sie dzieje.

Nie wydawanie ksiazeczek to raczej kwestia informatyzacji wewnatrznych systemow i przechowywania danych o donacji na wlasnych serwerach
@Pociongowy: Tak. Wiem.

Co nie zmienia faktu, że prowadzi to do zabicia pieczątki co zawsze było jakąś tam atrakcją (zwłaszcza te okolicznościowe).

PKP IC też kiedyś wpadło na pomysł by nie nazywać pociągów, bo po co. Tusz się marnuje i czas na plebiscyt itd. a jednak do tego wrócili.