Wpis z mikrobloga

Polscy kierowcy to rak straszny.

Wiem ze na pewnym odcinku drogi jesst fotoradar ktory lapie wszystkie pasy z osobna. chwile wczesniej jest ograniczenie do 50. i uwaga awantura jest o to ze napisalam "co zlego jest w jezdzie 45km/h na ograniczeniu 50km/h."

Dla p0lakow ponizszy znak oznacza "JEDZ MINIMUM 50 BO INACZEJ JESTES ZAWALIDROGA I SIEDZ W DOMU A NIE ZA KOLKIEM". To mnie naprawde rozbraja xD

Ha tfu.

#polscykierowcy #polskiedrogi #prawojazdy
Pobierz dorotka-wu - Polscy kierowcy to rak straszny.

Wiem ze na pewnym odcinku drogi jess...
źródło: comment_1607065053ubPE98a3EbcRvkkiZq8HgO.jpg
  • 174
@RedBaron: bogacz #!$%@? sie znalazl. za 50 zl max i to gazu.

@Ledlea: nie mam zamiaru - bede tu wracac na poprawe humoru!

@RoMaN_MiKLaS: nie masz argumentow to wstawiasz jakies zdjecie z polowania gdzie dziecko placze. jakbym wstawila swoje albo kogos z mojej rodziny z usmiechem na twarzy jako dziecko to bys powiedzial ze psychopata, jak z obojetna mina to ze ktos pozbawiony empatii. xD
@Huannn: pewnie 90% osob spieszy sie na schabowego bo grazynka zrobila :D jezeli sie gdzies spiesze to wyjezdzam wczesniej bo moga sie trafic wypadki, korki itp :D (na swoj slub wyjechalam duzo wczesniej - padal deszcz i ledwo zdazylam ale zdazylam - wystarczy nie wyjezdzac na styk) elo.
@dorotka-wu: mieszkam niedaleko wlotu do Wrocławia i zawsze, ale to kurna ZAWSZE mam bekę gdy widzę przejeżdżający tamtędy radiowóz, nawet nie na sygnale. Jedzie radiowóz, a za nim sznur samochodów na OBU pasach. Wszyscy tacy zarąbiści i mocni i "70km/h tutaj? poj3bało kogoś do reszty! organizator ruchu to pinda który zatrzymał się na maluchu!" dopóki nie ma gdzieś policji. Wtedy nagle wszystkim się przypomina że jest ograniczenie do 70 i zwalniają
Ja tylko przypomnę, że liczniki samochodowe są produkowane z ustalonym błędem pomiaru. Również fotoradar ma błąd pomiaru. Sumując zmienne możemy jechać 52-55 zupełnie legalnie. Dla tych co jadą 45 jest specjalne miejsce w piekle.
z tym, że policja doskonale widzi co się wyrabia i często tamtędy jedzie... 50km/h :DD wiem, bo parę razy ich wyprzedzałam

Niektórzy boją się policję wyprzedzić i to nawet w takiej sytuacji jak napisałaś. W drugą stronę większość kierowców nie wie, że przy wyprzedzaniu nie można przekraczać prędkości dozwolonej. Jak ktoś jedzie 80 km/h na ograniczeniu 90 km/h to nie możemy wyprzedzać sobie z prędkością 120 km/h bo też łamiemy prawo.
@dorotka-wu: Ujmujące jest to, że to kolejna, zaogniona dyskusja o prowadzeniu samochodu na kilkaset wpisów na portalu, na którym co do zasady panuje zgoda, że uwalenie (nawet kilkukrotne) egzaminu na prawo jazdy na łuku bynajmniej nie świadczy o kompletnym braku umiejętności obsługi samochodu (już nawet nie mówiąc o ruchu na drodze) i nie powinno skutkować kilkumiesięczną przerwą od kolejnego podejścia + zniżką na zbiorkom dla bezpieczeństwa ogółu, bo przecież s t