Wpis z mikrobloga

Polscy kierowcy to rak straszny.

Wiem ze na pewnym odcinku drogi jesst fotoradar ktory lapie wszystkie pasy z osobna. chwile wczesniej jest ograniczenie do 50. i uwaga awantura jest o to ze napisalam "co zlego jest w jezdzie 45km/h na ograniczeniu 50km/h."

Dla p0lakow ponizszy znak oznacza "JEDZ MINIMUM 50 BO INACZEJ JESTES ZAWALIDROGA I SIEDZ W DOMU A NIE ZA KOLKIEM". To mnie naprawde rozbraja xD

Ha tfu.

#polscykierowcy #polskiedrogi #prawojazdy
Pobierz dorotka-wu - Polscy kierowcy to rak straszny.

Wiem ze na pewnym odcinku drogi jess...
źródło: comment_1607065053ubPE98a3EbcRvkkiZq8HgO.jpg
  • 174
@Warzywo: spojrz wyzej. Miejsce o ktore rozgorzala dyskusja jest miejscem gdxie nagminnie byly wypadki. odcinek z ograniczeniem max 400m, potem znowu 70. sa tam 3 pasy - ale ja jestem zawalidroga w zwiazku z tym ze jade przepisowo a nie przekraczam chociaz o 2 dozwolonej predkosci.

@RandomowyJanusz: i tak bys nie poojechal; szybciej niz 50 bo ci foteczke cyknie, a jak pojedziesz przez te 200 metrow 5 km mnierj to
@dorotka-wu: No właśnie to na zdjęciu, to kwintesencja takich debilizmów – rozumiem, że po horyzont nie ma ani świateł ani skrzyżowania ani nic a niebezpieczeństwo wynika z tego, że droga idzie w dołku, xD.

Zakładam, że powodem wypadków, poza debilami, nie są poślizgi zimą ani nic w tym rodzaju, tylko to, że ruch w pewnym momencie przestaje być płynny, więc imho lepiej lecieć z ruchem te 70 niż nagle zwalniać do