Wpis z mikrobloga

@Mack_: co? XD
DPD ma mnóstwo zalet - dostajesz smsa o nadaniu paczki i telefon do kuriera, na infolinii czekasz maks minutę, kurier zawsze przed zostawieniem paczki u sąsiada dzwoni do Ciebie i pyta czy się zgadzasz. Wczoraj wysłali do mnie paczkę z Holandii, dzisiaj jest w Polsce, jutro zaplanowane doręcznie.
UPS - nie wiesz kiedy dostaniesz przesyłkę, na infolinii czekasz godzinę, a jak odbiorą to i tak Ci nic nie
@masakraman: przecież to od konkretnego regionu zależy i kuriera

U mnie DPD ostatnio typ nawet nie zadzwonił domofonem, tylko stwierdził że jak furtka na osiedle zamknięta to nikogo nie ma. I drugiego dnia nawet nie podjął próby dostarczenia tylko #!$%@?ł paczke gdzieś do punktu pickup, otwartego do 15. Zero próby kontaktu telefonicznego, a jak dzwoniłem ja to nie odbierał

Na infoliii trzymali jego linię, że dzwonił domofonem i nikogo nie było
@rdy: To czy wysyłają Ci numer kuriera, powiadomienie sms, albo ile czekasz na infolinii to nie jest zależne od regionu.
Mała aktualizacja co do paczki z Holandii, została wysłana we wtorek (01.12) o 14:30, przed chwilą zadzwonił kurier DPD zapytać czy jestem w domu, bo jak coś to może mi ją dzisiaj podrzucić i w 48 godzin mam paczkę u siebie.
@masakraman: No to widocznie jest, bo według ciebie DHL jest gówniane a DPD idealne, a ja mam totalnie odwrotnie odczucia. Typ z DHL zawsze mi dzwoni 10 minut wcześniej czy ktoś jest w domu, a tego samego dnia rano wysyłają maila z powiadomieniem o dostawie