Wpis z mikrobloga

@100mph: Koleś ma przekonania, że przetestowanie piwa zrobi z niego "nacjonalistę" czy ludzie pomyślą, że wspiera nacjonalistów.

Przetestowanie auta marki porsche zrobi ze mnie nazistę bo marka jest sygnowana nazwiskiem nazisty.

Czujesz teraz absurd #!$%@? głupot, że przedmiot niesie ideologię? I to w dodatku produkt spożywczy. To tak jakby ktoś nie jadł pomidorów bo są czerwone, a to mu się kojarzy z komunizmem.
@LittleBi: ale to jest jego indywidualna decyzja i ma do niej prawo choćby argumenty były bzdurne

osobiście też bym miał obiekcje na jego miejscu do testowania Mentzena, podczas gdy do testowania Jakubiaka nie ;) a wiesz dlaczego? bo Jakubiak swoje piwa produkował zanim stał się rozpoznawalną twarzą polityki, a Mentzen później i tak na prawdę piwa Mentzena korzystają z popularności swojego politycznego właściciela tytularnego, a więc również z jego poglądów
ale to jest jego indywidualna decyzja


@100mph: Tak, to jest jego decyzja...ale oparta na myśleniu skończonego idioty.

bo Jakubiak swoje piwa produkował zanim stał się rozpoznawalną twarzą polityki


@100mph: Łał. A browar sady zaczął sprzedawać swoje piwa w 2017 roku i co to zmienia w dyskusji o braku mózgu kopyra?
Że w 2017 piwo nie było indoktrynacją, a w 2020 już jest?

piwa Mentzena korzystają z popularności swojego politycznego właściciela
@LittleBi widać że się nie znasz na piwach, napis na butelce browary jakubiak pojawił się z czasem, wcześniej go nie było, mało tego, byłem w tym browarze xD

I pomijając inne argumenty itd., sam przykład z Bosakiem powinien być dla wszystkich zrozumiały.
Nie chcę być posądzony o polityczne podejście, więc podejmę polityczną decyzję o nie recenzowaniu piwa z powodów poglądów politycznych jego twórcy. Panie Kopyra, to walory trunku zależne są od poglądów twórcy? Skup się pan na smaku, bo tym tłumaczeniem swojej decyzji dokładnie wpisuje się pan w jakąś opcję nie z pana bajki.
Kopyra z RiGCzem


@ziumbalapl: gdzie on ma ten rigcz? W piździe chyba. Jakby miał rigcz to wziąłby to piwo i za darmoszkę oceniłby na swoim blogasku jak każde inne piwo. Ale nie, syn koleżanki starej Mentzena jest kimśtam więc nie bo moja duma ucierpi.
Zresztą jakby się szanował to w ogóle by tej szopki nie nakręcał.
A tak wyszło, że ma problem z głową i chciałby zmienić świat ale zna się