Wpis z mikrobloga

Dlaczego w dzisiejszym #!$%@? świecie jest tak, ze większość lasek przebiera się za depresje i inne problemy psychiczne?? Mówię tu o pofarbowanych włosach, mega mocnym, ciemnym makijażu... dlaczego to jest #!$%@? modne ja się pytam? Wszystkie wyglądają praktycznie tak samo, wystarczy przejrzeć tindera. Ja jestem dziewczyna i z ciekawości sobie przejrzałam laski i takie wtf o co #!$%@? chodzi bo nie nadążam. Jak się jest smutnym to jest się fajnym? Trzeba to pokazywać na prawo i lewo?? Ja w życiu bym się nie przyznała komus ze mam jakiś problem a zwłaszcza na ig itd. Mam bardzo ładnego ig i nikt by nie pomyślał ze mam coś z banią XDD #depresja #narkotykizawszespoko #przegryw #rozowepaski #wtf ##!$%@?
  • 28
@xuxxvu: Zależy o jakim przedziale wiekowym mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś faktycznie wylewa swoje żale na story czy posty ig to raczej faktycznie ma duży problem z sobą albo jest jeszcze jakimś gówniakiem szukającym właśnie atencji która do niczego dobrego nie doprowadzi i się na tym przejedzie. W sumie od zawsze istnieje grupa takich osób tzw emo.
Naprawdę w dzisiejszym #!$%@? świecie jest o wiele
@xuxxvu poza tym też chyba bym tak nie oceniała. Nigdy nie wiesz czy taka osoba faktycznie nie ma jakichś problemów. A to czy ktoś jest bardziej wylewny i mówi o tym to chyba juz kwestia charakteru i wcale nie musi świadczyć tylko o chęci zdobycia atencji. Ewentualnie może byc próba zwrócenia na siebie uwagi w celu jakiejs pomocy może
Ja jestem dziewczyna i z ciekawości sobie przejrzałam laski i takie wtf o co #!$%@? chodzi bo nie nadążam. Jak się jest smutnym to jest się fajnym?


@xuxxvu: poniżej posty sprzed paru tygodni

Nienawidzę tego #!$%@? życia...ta wegetacja mnie wykończy. Jestem totalnym przegrywem...alkoholu nie pije bo kalorie, a dragow i trawy nie mam jak sobie załatwić bo nie mam znajomych ani nigdzie nie wychodzę. TOTALNE GÓWNO


Po co ja żyje? Każdy