Wpis z mikrobloga

@Tasde: Zaraz, zaraz. Podsumujmy.
- Hunter który Ci zrobił krzywdę :) ma ewidentnie ilvl 160. Potwierdzone z armory.
- Każdy MM w PvP gra careful aim: "50% bonus damage to targets who are above 70% health".
- Mój kolega ma 174, jego max crit z aimed shota to około 9000 na podobnie ubranych celach.
- W twoim combat logu jak byk widnieje aimed shot za 14572.
- Piszesz że masz
  • Odpowiedz
@Boreas_Linvail: Bo się pewnie zesrał, też w pierwszej chwili myślałem że miałem mniej HP i wjechał crit za 14k ale nic w logach nie ma a tickająca hota wskazuje, że maiłem full hp.
  • Odpowiedz
@Tasde: No to w takim razie mea culpa, nie przyjąłem że combat log mógł się rozjechać :) W takim razie moja odpowiedź to: facet był na berserker buffie z BG i jeszcze łyknął na to saltwater potion :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tasde: ja Ci wierzę że tyle dostałeś, sam grając warrkiem hunter zjada mnie na strzały, a mam 175ilvl i 10% versa. Czyli prawie każdy item z versa. Aktualnie hunterzy Mm są mega broken, tak samo spreje.
  • Odpowiedz
@Fileperek: Ja w ogóle nie rozumiem, czemu te typy się na mnie rzuciły i mi nie wierzyły xD Wkleiłem przecież screena na którym widać ile mam max HP i w combat logu co się wydarzyło a jeszcze mi typ p------i o versa, bo przecież tylko 10% w pierwszym tygodniu dodatku w pełni tłumaczy, że typek 160 ilvl może jednym strzałem z-----ć typka 172 ilvl.
  • Odpowiedz
@Tasde: Też trochę nie rozumiem czemu Ci nie uwierzyli. Na każdym bg gdzie jest hunter można takie b---y na ryj dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba nie robili bg i nie przekonali się :P
  • Odpowiedz
@Fileperek: Że jestem j-----m debilem, mam mało versa i c-----y mmr, co nie wiem czy miałoby mnie urazić bo ograniczam PvP tylko do tego co potrzebuje zdobyć do PvE i w dupie mam jaieś mmr xD
  • Odpowiedz