Wpis z mikrobloga

@sirpe_dallos: Ja cały czas pracuje. Zarobki są podobne jak w pl, ale ceny mieszkań są wyższe.
Mieszkanie z 1 sypialnia w centrum przed pandemia to jakieś 800 - 1100 euro miesiąc, teraz może być 100-200 euro mniej bo słyszałem ze ceny pospadały.
No nie brzmi kolorowo. Ja studiowałem w Madrycie, chyba z 400 euro za pokój było 5 lat temu z opłatami w takiej lokalizacji niezłej ale nie też bardzo dobrej. Mieszkanie pewnie znacznie więcej. To już lepsze jest las Palmas ale dalej od PL ale temperatura świetna i plaże są i wyspy wokół. Jak z pracą tam nie wiem pewnie słabo...
@sirpe_dallos: Mieszkałem kilka miesięcy w Hiszpanii, w Marbelli. Generalnie wakacyjnie jak najbardziej polecam ale na stałe - beton urzedniczy, beton prawny, mnóstwo różnych problemów podobnych jak w Polsce (lub gorszych).

Jak masz pracę zdalną to spróbuj, oceń, sam zobaczysz, bo może nie będzie Ci przeszkadzać to, co mi. Hiszpański to must have. Zorientuj się jak wygląda teraz wyrobienie numeru NIE (Numer Ubezpieczenia), bez którego nie zarejestrujesz się do pracy (chyba). Ja