Wpis z mikrobloga

@nieugnesie: drukarka to nie jest podstawowe narzędzie, przynajmniej nie dla osoby, która ma drukarkę w biurze / mieszka w dużym mieście obok punktów ksero. Jak mam się bujać z wymianą, awariami, zaschniętym tuszem i ma mi zagracać moje mini mieszkanie tylko po to, żebym mogła wydrukować coś 10 razy w roku, to wolę świadomie z tego dobra zrezygnować ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Snuffkin: no dobrze, to sobie rezgygnuj z czego chcesz, ale potem nie płacz tak jak ten przegryw @le1t00 że żeby sobie coś wydrukować musisz się rozbijać po jakichś "punktach druku" xD

@nieugnesie: lel, wstałeś lewą nogą czy po prostu jesteś #!$%@??
  • Odpowiedz
@Snuffkin uu zaszaleli.
W DE często nadaję paczki przez paczkomat.
Wysyłkę kupuję przez aplikację DHL, wpadam pod paczkomat, skanuję kod QR paczki który dostalem na meila i drukuje mi się etykieta, którą następnie naklejam na paczkę i wrzucam do paczkomatu.
  • Odpowiedz
@Snuffkin: dwa lata temu kupiłem w Auchan drukarkę laserową czarno białą za 129 zł, przez te dwa lata jeszcze nie skończył mi się toner(drukuje tylko jak coś potrzebuje), zamiennik tonera kosztuje 25 zł, nic nie zasycha.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieugnesie: po co komu drukarka w domu w 2020 roku jak nie drukuje tony papierów na codzien? Żeby stała i zajmowała miejsce?
  • Odpowiedz
@Mave: no dobrze, nie mam zamiaru więcej się wykłócać o to czy komuś jest drukarka potrzebna czy nie. Najwyraźniej (ku mojemu zdziwieniu) wielu woli pozostawać bezradnym w sytuacji opisanej powyżej, a posiadanie urządzenia o rozmiarach dużego pudełka po butach zaburza fengszuji w mieszkaniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieugnesie: no nie bezradnym, przecież ci napisali że sobie idą do punktu druku który w dużym mieście jest na co drugim skrzyżowaniu.
  • Odpowiedz
@nieugnesie: ale to powinien byś standard już od zawsze a nie że musisz latać i jakieś etykiety drukować wypisywać. Nawet jak masz drukarkę to czemu masz marnować swój papier, swój tusz i jeszcze oklejać odpowiednio. Wsadzam paczke do paczkomatu jest w aplikacji napisane gdzie to wysyłam, juz zreszta wcześniej na stronce TEŻ to wypisywałeś. Więc z jakiej paki mam się z tym #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz