Wpis z mikrobloga

Kalorie i ich liczenie jest nieskuteczne na dluższą mete


@mateos11: xD Niby w jaki sposób może być nieskuteczne?
Skoro trzymasz się danej puli i ją przestrzegasz to masz 100% szans na powodzenie i osiągnięcie celu(o ile założenia były poprawne).

i doprowadza do efektu jojo w wiekszosci przypadkow


@mateos11: NO WŁAŚNIE #!$%@? NIE DOPROWADZA.
Skoro liczysz ile #!$%@?, to jak możesz nagle mieć efekt jojo, który jest efektem nagłego #!$%@? znacznie
  • Odpowiedz
Jak przestaniesz liczyć i zaczniesz #!$%@?ć to sie zalejesz no wielkie odkrycie.


@kRpt: bzdury, zalezy co #!$%@?. Ja nie licze, forma jest i zalecam to innym bo tak tez można.
  • Odpowiedz
@noHuman:
Hm, zabawne, może kiedyś dorośniesz, poznasz jak działa fizyka i biologia oraz matematyka, wtedy będzie dla Ciebie jasne wszystko :D.

Na szczęście liczna ilość plusów pod moim komentarzem wskazuje na to, ze mam rację.
Pozdrawiam :*
  • Odpowiedz
Na szczęście liczna ilość plusów pod moim komentarzem wskazuje na to, ze mam rację.


@Estetykatopodstawa: "chcesz udowodnić że ziemia jest płaska, przeprowadź sondaż" ;) w sumie ruszyło mnie to a średnio mam siłę teraz dyskutować i przedwcześnie napisałem ten komentarz. nie podważam fizyki tylko to że ją Rozumiecie ;)
  • Odpowiedz
To wytłumacz mi, co uważasz, w tym co napisałem za brednie/złe czy jak to tam?

@Estetykatopodstawa: Ok,

xD Niby w jaki sposób może być nieskuteczne?

Skoro trzymasz się danej puli i ją przestrzegasz to masz 100% szans na powodzenie i osiągnięcie celu(o ile założenia były poprawne).


sorry że zacznę trochę na około. Powiedzmy jest osoba która ma dzienne zapotrzebowanie na poziomie X Kcal i Jej waga jest stabilna. jeśli ta osoba
  • Odpowiedz