Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wy wytrzymujecie z małym dzieckiem w domu?
Żona jest dopiero drugi dzień z nim w domu a ja od wczoraj nie wyjmuję słuchawek z uszu.

#rozowepaski #dzieci #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc39747b554c8000ab0100a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 89
@r333m4k444: tak. Połóg może być zajebiscie ciężki, że jeżeli nie przechodziłeś już tego wczrsniej, to nie, nie wiesz na co się piszesz. A przy kolejnych dzieciach wiesz, tak.
Natomiast jeżeli partner jest normalnym, kochającym facetem, to będzie wspierać partnerkę w tym okresie, bo to też z powodu jego dziecka ona to wszystko przechodzi.

Z ciaza jako choroba to jest tak debilny tekst, że o ja pierdziele. Ciaza nie gest choroba w
@Shatter: tylko, że nie spotkałam jescze kobiety sugerującej, że mężczyzna z racji płci jest lepiej przystosowany do kup niż ona :)

Nie zmuszalabym.
I czym innym jest jakiś wstręt skrajny, bo Ty masz jakiś głębszy problem (pisales o obrzydzeniu do dotykania innych), a czym innym założenie, że to baba ma się zajmować dzieckiem.
Z facetem wyznającym poglądy, o których pisze wyżej, bym się po prostu nie związała :)

Na szczrscie mój
@Shatter: pisałam o tym podziale ogólnie, bo już wyżej pojawiły się komentarze, że mężczyźni nie nadają się do opieki nad dzieckiem.
Nie pusalam, że to Twoja opinia, a jedynie nawiązałam do tego :)
I nie widzę w moich wpisach ani słowa o dyskryminacji.

Ale już "głównie ty przewijasz a ja zajmę się czym innym, bo Ty to lepiej znosisz" to już chyba rzecz naturalna. W końcu nie chodzi o to, żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: blå blå, od siedzenia z dzieckiem jest kobieta, facet od pracy, tak stworzyła nas natura, przestań ludziom na wykopie wciskać te swoje quasi psychologiczne gadki
@AnonimoweMirkoWyznania: 2k21 i gówniak xD
No gratuluję, widzę, że uprawiałeś seks xD
Bycie przegrywem jest jednak najlepsze, nie ma gówniaków nie ma problemu ogólnie polecam podejście antynatalistyczne. Szukanie różowej na siłę też jest mega głupie xD. Gnije, z pantoflarzy w tym poście "oj oj co z ciebie za ojciec xD" bo o różowych i tak nie można powiedzieć żadnego dobrego zdania w tym temacie, nadstawiają cipę a później płacz bo facet