Wpis z mikrobloga

Czemu niektórzy chcą zabijać dzieci niepełnosprawne przez większą możliwość dokonywania aborcji, a potem/wcześniej Ci sami ludzie piszą, że ubój rytualny jest zły, że wycinka puszczy to tragedia dla zwierząt, a jakieś przekopy i kanały niszczą faunę i florę?
Znalazłem na Fejsie ancymona który jest pierwszy proekologiem, za ochronę zwierząt albo drzewka w puszczy oddać życie sądząc po postach, a teraz tylko czerwona błyskawica i #!$%@?ć PiS musi być aborcja.

Podkreślam, że to łeb 23 lata, student z piździwólki, obecnie zamieszkały w Łorsoł

#pytaniezdupy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 98
@R187: no i co Ty myślisz, że błyszczysz jakoś w tej chwili, czy co? Pogrążasz się jedynie, bohatersko bronisz tezy, której nikt nie atakuje, drugi Najman nam się tutaj objawił.
@R187: Zacznijmy od tego, że ten 'zlepek komórek'(docelowo człowiek) nie powstał tylko i wyłącznie dzięki jednej osobie, tak? Więc dlaczego od razu tutaj wykluczasz w ogóle rolę ojca, jeżeli płód został stworzony przez dwa organizmy, dwoje ludzi, to dlaczego jedna osoba ma decydować o tym, czy ten człowiek się urodzi, czy nie?
@NiebieskiWStringach:

to nie "niektórzy" po prostu każdy proaborcjonista jest jednocześnie ekoterrorystą.


Kwik to można zauważyć prędzej u przeciwników aborcji jak widza protestujące kobiety. I to niektórzy przeciwnicy aborcji mają więcej wspólnego z terrorem bo odbieranie ludziom wolności wyboru jest formą terroru. Do tego przeciwnicy aborcji chcą jej bezwzględnie zakazać, karać bez jakichkolwiek wyjątków za jej stosowanie, niektórzy chcą użyć przemocy fizycznej wobec kobiet które przeciwko takim zakazom protestują. Przypomnij sobie jak
usuwanie zlepku komorek ktore nie czuja


@ZastepcaPomocnika: To jest twój dogmatyczny aksjomat, który pomija istotny fakt, że w ten gwarantowany sposób pozbawiasz niezbitej szansy na człowieczeństwo (choćbyś nie uznawał tego za człowieka wcześniej, ten wybieg to zwyczajny trik obchodzący etykę stosowany w apologetyce wiary p0stępowactwa czyli m.in. relatywizmu). Usunąć to sobie możesz własne członki, ale nie już obce cudze ciało, szczególnie nie na "życzenie". ( ͡° ͜ʖ ͡°
@pjoooter: Ja jestem lewakiem, ale trochę innym niż lewacki mainstream bo wychodzę z założenia że dobrostanem zwierzątek należy się zajmować po zapewnieniu dobrostanu ludzi, co oznacza że zapewne nie za mojego żywota.
Oczywiście można wprowadzać przepisy zakazujące torturowania lub gwałcenia zwierząt świrusom, ale generalna zasada jest taka że jeśli musimy do czegoś wykorzystać nasze ograniczone zasoby to powinno to iść na ludzi.
Nie mam większego problemu z wcinaniem jaj z chowu
@pawel8989: Nie obce a swoje, za to ty chcesz z buciorami mowic mi jak mam zyc. Moje sumienie i moja ocena czy chce brac na barki chore dziecko. Tylko nie opowiadaj mi tutaj, ze decydujac sie na seks decyduje sie na dziecko bo to jakies sredniowieczne bzdury. Tak bronicie tego zycia to prosze sobie adoptowac chrego dzieciaka na ktorego ktos nie mial sily a nie tylko byc wygadanym i stanowczym w