Wpis z mikrobloga

Czemu niektórzy chcą zabijać dzieci niepełnosprawne przez większą możliwość dokonywania aborcji, a potem/wcześniej Ci sami ludzie piszą, że ubój rytualny jest zły, że wycinka puszczy to tragedia dla zwierząt, a jakieś przekopy i kanały niszczą faunę i florę?
Znalazłem na Fejsie ancymona który jest pierwszy proekologiem, za ochronę zwierząt albo drzewka w puszczy oddać życie sądząc po postach, a teraz tylko czerwona błyskawica i #!$%@?ć PiS musi być aborcja.

Podkreślam, że to łeb 23 lata, student z piździwólki, obecnie zamieszkały w Łorsoł

#pytaniezdupy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 98
  • Odpowiedz
@Hissis: ale to jest przykre, jak bronią zwierzaczków przed złym człowiekiem - nie sprzeciwiam się temu, zwierzęta trzeba jakoś chronić - a potem mówią, że aborcja musi być xd

Taki brak spójności, a wręcz hipokryzja
  • Odpowiedz
@pjoooter: Płód nie jest świadomy, nie czuje bólu, a Homo sapiens nie jest gatunkiem zagrożonym wyginięciem. Matka podejmuję świadomą decyzję o przerwaniu ciąży, czy zwierzęta zabijane w rzeźni zgadzały się formalnie na to by je brutalnie zabić?
  • Odpowiedz
bo są niedorozwinięci umysłowo. Nie rozumieją jak działa świat


@Hissis: świat (ten cywilizowany w USA i Europie Zachodniej) działa tak, że dba się o środowisko czy prawa zwierząt, a kobiety mają prawo do aborcji.
  • Odpowiedz
@pjoooter: Dla mnie to nawet hodowla psów i ubój na eksport do chin powinno być legalne, normalne, się komuś nie podoba, to niech nie patrzy. Ale te całe prawa zwierząt ura bura, to mnie drażni. Ktoś nie chce jeść krówek, świnek, niech nie je, ale po co faszyzują?
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Dobra nie popłacz się tam, natura jest brutalna, zwierzęta też się zabijają, jedzą się wzajemnie, walczą między sobą, też im zabronisz? Bo będziesz chronił jedne, kosztem upośledzenia instynktów drugich?
  • Odpowiedz
Dobra nie popłacz się tam, natura jest brutalna, zwierzęta też się zabijają, jedzą się wzajemnie, walczą między sobą, też im zabronisz?


@Hissis: Natura jest brutalna, ludzie od zawsze umierają na choroby, więc przestańmy ich leczyć, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydajmy na budowę kopalń odkrywkowych w miejscu lasòw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pjoooter: uboj rytualny to nic innego jak poderzniecie gardla na zywca i czekanie az sie ofiara wykrwawi. Usuwanie ciazy w 3 miesiacu ciazy to usuwanie zlepku komorek ktore nie czuja, nie maja swiadomosci. W przyszlosci za to czulyby bol i odrzucenie spoleczne. Jezeli nie widzisz tej roznicy to musisz naprawde zaginac logike.
  • Odpowiedz
@R187: No bardzo intratne porównanie. A w czym Ty jesteś lepszy od tulipana?
Jak masz rozmawiać na takim poziomie, to daruj sobie, bo nie zamierzam aż tak się zniżać.
  • Odpowiedz
A w czym Ty jesteś lepszy od tulipana?


@Hissis: Posiadam samoświadomość, osobowość, tożsamość, emocje, pragnienia, wspomnienia, zdolności, przekonania i cenię własne istnienie - coś do czego ani płód ani tulipan nie jest zdolny.
  • Odpowiedz
@R187: I uważasz, że jesteś dlatego LEPSZY? Jesteś po prostu #!$%@? inny, ale nie lepszy, ani gorszy, INNY.
Nikt od Tulipana nie wymaga tego, czego od Ciebie, ani od Ciebie nie wymaga tego, czego od Tulipana.
Tulipan przeprowadza fotosyntezę. Ty nie? No to może jesteś gorszy, bo nawet głupiej fotosyntezy sobie nie potrafisz zrobić. co?
Takie porównania niczemu nie służą, i idąc tym tokiem rozumowania, to niemowlak też nie potrafi zarabiać
  • Odpowiedz
@Hissis: Tulipan nie jest osobą. Jakby krowa zaczęła być osobą to też byśmy jej nie zabijali, nawet jakby nie potrafiła policzyć całki eliptycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hissis: Poza tym z tego co piszesz wynika, że tulipana w takim razie też nie można zabić, bo przecież jest tylko "inny" od człowieka. Albo kryształu soli nie można rozkruszyć i rozpuścić w zupie, bo biedny zakończy wtedy swoje istnienie.
  • Odpowiedz
@R187: Ja osobiście swojego prywatnego zdania na temat zabijania ludzi niestety nie chcę tutaj wygłosić, ponieważ spotkałoby się to z cenzurą, i zbanowaniem mojego konta najprawdopodobniej. Ale Ty cały czas wykręcasz kota ogonem i robisz prostytutkę z logiki. Przecież wyraźnie Ci napisałem, że nie mam nic przeciwko chociażby zabijaniu zwierząt w celu konsumpcyjnym, więc nie wiem skąd i na jakiej podstawie wyciągasz te wnioski, i dalsze porównania, które w dalszym ciągu
  • Odpowiedz
@pjoooter negowanie pobudek ochrony środowiska jest tak prostacka postawą, ale odpowiem ci na nie, nawet jeśli tego nie zrozumiesz. Nie będę dawał ci przykładu związanego z estetyką, pięknem bioróżnorodności, czy empatia wobec innych myślących gatunków. W tym przypadku byś się zesrał.

Najlepszą odpowiedzią na twoje pytanie jest taka, że niekontrolowane wybijanie i korzystanie z innych gatunków zwyczajnie może doprowadzić do kryzysu ekologicznego, a w następstwie do wielkiego głodu i zmniejszeniem się terenu
  • Odpowiedz