Wpis z mikrobloga

Czemu niektórzy chcą zabijać dzieci niepełnosprawne przez większą możliwość dokonywania aborcji, a potem/wcześniej Ci sami ludzie piszą, że ubój rytualny jest zły, że wycinka puszczy to tragedia dla zwierząt, a jakieś przekopy i kanały niszczą faunę i florę?
Znalazłem na Fejsie ancymona który jest pierwszy proekologiem, za ochronę zwierząt albo drzewka w puszczy oddać życie sądząc po postach, a teraz tylko czerwona błyskawica i #!$%@?ć PiS musi być aborcja.

Podkreślam, że to łeb 23 lata, student z piździwólki, obecnie zamieszkały w Łorsoł

#pytaniezdupy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 98
@ZastepcaPomocnika: Ty nie będziesz decydował czy coś jest bez sensu czy nie. Gdyby było bez to by nikt ich nie prowadził geniuszu. Wali mnie jak nazwiesz małego człowieka w brzuchu czyli zlepek czy nie zlepek. Chcesz zabijać - bredzisz o człowieczeństwie a robisz coś zupełnie odmiennego.
Matka decyduje czy zabić dziecko w brzuchu czy nie. A ojciec pewnie ma tylko płacić alimenty.


@ediz4: Ojciec nawet nie musi seksu z matką uprawiać żeby dziecko spłodzić, nasienie można wstrzyknąć do środka np. strzykawką. Skoro nie w jego ciele jest dziecko to czemu by miał mieć decydujący głos?
@R187:

Ojciec nawet nie musi seksu z matką uprawiać żeby dziecko spłodzić, nasienie można wstrzyknąć do środka np. strzykawką....

Co to zmienia skoro to jego materiał genetyczny? Skoro nie ma głosu to dlaczego ma płacić alimenty na dziecko którego nie chce?
@R187: Co to zmienia? To tematy połączone. Masz spięcie w mózgu? Skoro "płód" nie ma praw a matka może je zabić bez pytania ojca o zgodę to czemu po urodzeniu nagle ojciec nabiera praw i obowiązków. Skoro ona chce podejmować decyzje to niech podejmuje do końca.
@ediz4:

Przede wszystkim mnie brzydzi zakłamanie. Chcesz zabijać dzieci to nazwij to po imieniu a nie robisz fikołki że to płód i w ogóle to tylko komórki ale biedne norki to nie można bo przecież jesteśmy ludźmi - obrzydliwe.


Fikołki to robią przeciwnicy aborcji - płód który ma 2 dni i nic nie czuje jest święty i nie wolno go usuwać, ale żywe zwierzęta które czują ból to już często ich
no nie wiem może dlategoze zwierzęta już się urodziły wycinka drzew powoli zabija wszystkich którzy już się urodzili a w przypadku aborcji płód jeszcze się nie urodził nie czuje bólu ani cierpienia w przeciwieństwie do ludzi czy zwierząt


@Dumdeedum: Czyli można zabijać o ile ktos nie poczuje bólu - np. znieczulic i wbić zastrzyk. Trzeba zmienić kodeks karny i hulaj dusza. Będziesz nieprzytomny po wypadku - od razu zabić bo nie
@ediz4: Ty masz jakies urojenia typie, my nie chcemy „mordowac” tylko miec prawo wyboru a nie nakaz wymyslony przez gosci w kieckach, przepraszam sutannach i grubasow z sejmu. To ma byc wybor oparty o moralnosc osoby zainteresowanej a nie nakaz twoj czy innego goscia ktory ma chyba za nudne zycie wiec musi ingerowac w czyjes. Jezeli komus moralnosc pozwala dokonac aborcji to tobie wielki uj do tego i tyle w temacie,
@pjoooter: ahh, głupota mnie poraża. CZEMU CHCĄ "przez większą możliwość dokonywania aborcji " dokonywania aborcji. Nie chcieli, było ciężko wypracowane porozumienie w latach 90. Ale przybył głupi Jarosław Kaczyński, który wspólnie z Ziobrem i ORDLOLURIS spieprzył prawo, wprowadzając prawo religijne. Pamiętam protesty i wspólne debaty, w celu ustalenia prawa aborcyjnego w Polsce. Trwało to kilka miesięcy. Ta ustawa nigdy by nie przeszła przez sejm, więc zdobyli TK i boczną droga wprowadzili
@R187:

Płód nigdy nie były świadomy w całej historii swojego istnienia w odróżnieniu od osób, które się urodziły.


To jest argument przeciwko aborcji. Zabijając człowieka zawsze zabierasz mu jego przyszłość, a nie przeszłość. Przeszłość jest już czymś czego już nie ma. Przyszłość jest wartością.

Różnica jest taka, jak pomiędzy tym jakbym Ci powiedział, że Ci dam w prezencie na urodziny milion dolarów, a potem jednak uznał, że jednak nie mam tej