Wpis z mikrobloga

Powiem wam, ze kiedyś temat #smolensk #tu154 mnie bardzo kręcił, bo ja mały żuczek potrafiłem wyszukać masę błędów w komisji Maciera.
Ale od ok 3-5 lat ten temat mam totalnie w dupie, bo chyba już każdy wie, że #!$%@?ą głupoty.
Ale wpadłem na ich najnowsze dzieło (i pewno miało być ostateczne, bo na 10 rocznicę), z sierpnia 2020, być moze przeoczyłęm szum z lata.
https://www.youtube.com/watch?v=J0W74f-5FsQ
No więc obejrzałem te wiekopomne dzieło i pierwsze kilka minut to jedno wielkie WOW, ale niezły PR. Co oni tam nie przeliczyli, czego nie zrobili, na serio robi wrażenie.
Ale potem mi kopara opadła, no po prostu kłąmsto na kłamstwie, zero logiki, nie no #!$%@? taka żenada, że ręce opadają.
Pierwsze 2 lepsze przykłady jak ci idioci kłamią.
1) Sugerowanie, że musiał być wybuch, bo jakieś drobne częsci były jeszcze przed brzozą, a komisja Milera to ukryła.
XD Prawda jest taka, że wiadomo o tym od samego początku, że samolot przed brzozą był jeszcze niżej i już chyba na 200-300 m przed leciał nisko i zahaczał o drzewa.
2) Sugerują, ba to podstawa całego ich raportu, że Tu-154 nie mógł przeciąc brzozy na wysokości tych 5-6 m, ponieważ by rozwalił, budę stojącą obok. I na poparcie swojej zasadniczej tezy ..... #!$%@?ą taki rysunek .... gdzie totalnie #!$%@? skalę wszystkiego (nagle TU-154 jest nie 5,5 m nad terenem, tylko 2 m, tak by w szopę trafić).
Poniżej realnie wysokości wg raportów, gdzie chociaż logika zgadza się z wizją terenową.

Nie wiem czy kogoś to jeszcze grzeje, ale jak by trochę osób chciało, to mogę punkt po punkcie #!$%@?ć ich ten pseudo raport tak, że tam kamień na kamieniu nie zostanie.

#bekazpodludzi #bekazpisu
text - Powiem wam, ze kiedyś temat #smolensk #tu154 mnie bardzo kręcił, bo ja mały żu...

źródło: comment_1606635759CYervPDEOcAkNr4v8ISkke.jpg

Pobierz
  • 69
Ośmieszanie- stara radziecka metoda propagandy...Ruski trol wykryty.

@LonNon:
Dlaczego nazywasz ośmieszaniem to, że wykazałem że ich najważniejszy argument, czyli przelot koło brzozy pokazali na swoim rysunku na wysokości 2 m, mimo że krytykują raport i realne pomiary brzozy, które ustaliły na ok 5,5 m od dolnej krawędzi skrzydła.
Podaję argument, a ty chcesz to zbyć jakiś żenujacym tekstem XD
Na serio myślisz, że to na kogokolwiek zadziała poza kretynami, bo z
ja zwolennikom teorii o zamachu zadaje zawsze dwa pytania:

1. Krzyki pilotów z nagrań to były jeszcze przed wybuchem czy już po?;)

@jedmar:
No właśnie wg Macerweicza krzyki były duuuużo po. Wg ich raportu (video) do 20 m nie podważają za wiele.
Najlepsze jest to, że w zasadzie od dłuższego czasu nie widać negowania nagrań z kabiny pilotów, więc ja nie wiem jak oni tak sobie z tymi wybuchami lecieli, a
text - > ja zwolennikom teorii o zamachu zadaje zawsze dwa pytania:
1. Krzyki pilotów...

źródło: comment_1606647572qbUZc2xZBLSZIGSLU2hRKI.jpg

Pobierz
w symulacji wychodzi im, że samolot powinien się rozbić inaczej, więc jest to dowód na to, że nie mógł się rozbić tak jak się rozbił...

Nie wiedziałem, że mamy dostępne tak zaawansowane symulacje.

@FlasH:
Najlepsze jest to, że jak zrobisz np: 10 wysadzeń szopy, to za każdym razem części będą leżały inaczej. Ale wg nich ma wyjśc tak jak w 1 wybranej symulacji, bo inaczej spiseggg XD
@text https://youtu.be/qqQZ-846J5s Tu jest dobry, krótki filmik wyjaśniający, na podstawie danych oraz drzewostanu, jak zachowywał się samolot po uderzeniu skrzydłem w brzozę. Nie wiem czy go widziałeś. Warto obejrzeć. PiS swoim "śledztwem" raz na zawsze udowodnił, że nie jest partią konserwatywną i z pewnością niekatolicką, ponieważ w żadnym momencie nie interesowała ich prawda, a tylko i wyłącznie narracja i grzanie swojego elektoratu.
ten moment gdy specjalna komisja bierze gruby hajs i męczy się ze smoleńskiem od 10. #!$%@? lat, a jakiś mirek na portalu ze śmiesznymi obrazkami #!$%@? ich na łopatki XD

za każdym razem gdy mam wrażenie, że kuriozum funkcjonowania tego państwa z gówna już nie jest w stanie mnie zaskoczyć - zaskakuje mnie

@bezbek303:
Najlepsze jest to, że oni takie dyrdymały opowiadają, że tam bez większej wiedzy można cisnąć z nich
text - > ten moment gdy specjalna komisja bierze gruby hajs i męczy się ze smoleńskie...

źródło: comment_1606652933yjWE6kkvHUxn94iNYOBezH.jpg

Pobierz
@text: Nie zapomnij, ze chyba 2 lata WAT zrobił symulacje, czy samolot mógł zrobić odejście po utracie końcówki skrzydła. Z tej analizy jasno wynikało, ze przy kącie natarcia, który miał w chwili urwania końcówki skrzydła, w żaden sposób nie dało się zniwelować momentu przechylającego. Ale komisja Macierewicza powołując się na te badania napisała w raporcie dokładnie na odwrót, poczym WAT się wkurzył i opublikował całość badań i wyszło ich kłamstwo XDD
@Jergen: @text: Pozwolę sobie wyręczyć Laska, firma Small Gis opisała to co widziała na kiepskiej jakości zdjęciu satelitarnym wrakowiska. W odległości ok 120m od punktu zetknięcia samolotu z ziemią były dwie ciemne plamy (z czego jedna podejrzanie prostokątna). Small Gis zinterpretował to jako prawdopodobne miejsca wybuchy (paliwa, które zwykle przy takich katastrofach mają miejsce). Po weryfikacji zdjęć wrakowiska okazało się, że to były tylko cienie fragmentów kadłuba (stąd prostokątny kształt).
umowionyznaksygnal - @Jergen: @text: Pozwolę sobie wyręczyć Laska, firma Small Gis op...

źródło: comment_1606654896dEfnU1rq5vcllIN6DLu0YW.jpg

Pobierz
W odległości ok 120m od punktu zetknięcia samolotu z ziemią były dwie ciemne plamy (z czego jedna podejrzanie prostokątna). Small Gis zinterpretował to jako prawdopodobne miejsca wybuchy (paliwa, które zwykle przy takich katastrofach mają miejsce). Po weryfikacji zdjęć wrakowiska okazało się, że to były tylko cienie fragmentów kadłuba (stąd prostokątny kształt). Szczęśliwie komisja

@umowiony_znak_sygnal:
Najlepsze jest to, że to chyba od 8-9 lat wiadomo, że to był jakiś pikuś od samego
@text: Tutaj prawdopodobnie najlepszy filmik w necie w kontekście rzekomych koniecznych zniszczeń na ziemi, jakie poczynić musiałaby tutka. Startujący 727 - bardzo podobna konstrukcja do Tu-154, podobna konfiguracja, pułap, duży kąt natarcia, silniki na zakresie startowym, ani nie powaliło nagrywającego, ani nie poczochrało drzewa, ani nawet dziecka nie wywróciło.
umowionyznaksygnal - @text: Tutaj prawdopodobnie najlepszy filmik w necie w kontekści...