Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: Słony karmel, albo podwójna czekolada, jeżeli chcesz faktycznie czuć, że masz białko smakowe. Kiedyś kupiłem zachwalaną tutaj na wykopie rurke z kremem to smakowało dosłownie jak rozmokły karton. Mascarpone przypomina strasznie smak naturalny (czyli brak smaku), lody waniliowe też tylko delikatnie wyczuwalne, a i jeszcze ciastko z kremem w miare git. Ale to moja opinia.
@Towarzysz_Pawulon: solony karmel, ciastko z kremem, kokosanki, lody waniliowe, karmelowo mleczny. Wszystkie jadłem i dobre. Wczoraj przyszedł ten solony karmel i bardzo dobry ale nie chcę mówić że najlepszy bo może sie znudzić, dopiero 2x jadłem.
@Towarzysz_Pawulon biała czekolada-malina - fajny nie tak bardzo słodki smak, głównie dominuje posmak maliny Kokosanki - jest ok, taki prażone wiórki kokosowe Lody waniliowe - mój ulubiony, lekki mało słodki smakuje jak te lody kręcone Podwójna czekolada - bardzo dobry jak puchatek czy coś takiego Ciasteczko z kremem - trochę podobny do lodów waniliowych, ale słodszy, mi nie podpasował, bo za słodki