Wpis z mikrobloga

@ririsu12:

bo w Polsce wcale nie można w ryj zarobić za byle co xX


Tak, z pewnością nastoletnie dziewczyny z zamkniętych osiedli deweloperskich w Warszawie na jakimś Wilanowie czy innym Bemowie są częstym celem Sebixów szukających swoich ofiar. xD
Zresztą wydźwięk tej wypowiedzi był inny, nie chodziło o #!$%@?, tylko o to że hurr durr państwo i polskie zacofane społeczeństwo dyskryminuje Juleczki.
@Lolenson1888: a co, jeśli pod tweeta podpięli się geje z zadupiów, gdzie nie mogą spokojnie trzymać się za rękę, bo obskoczą #!$%@? od bandy troglodytów? Nowobogackie Juleczki swoją drogą, o nich nie trzeba pisać, bo parafrazując Chmielowskiego, Julki z Twittera jakie są, każdy widzi.
@Tran_Soptor: Oj tak i tak bardzo wolny od jakiejkolwiek dyskryminacji. Szkoda tylko, że pierwszy lepszy marsz równości i przede mną szedł gość z nożem w kieszeni.
@Lolenson1888: Ale co to ma do rzeczy? Ja sam nie czuję się w Polsce bezpiecznie, ale nie jest to (na razie) strach, jak w amerykańskich ghettach w latach 90, że ktoś zaraz może zamienić mój dom w ser szwajcarski, ale raczej:

* Służba zdrowa, która, pomimo tego, że jest niewydolna - cały czas pokazuje, że da się zejść niżej. W dzisiejszych czasach, jestem przekonany, że ja, albo moi bliscy nie otrzymaliby
@Lolenson1888: No, ale to zależy. Bo jeśli mowa tutaj o bezpieczeństwie fizycznym to jest ok. Ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo gospodarcze to nie, nie czuję się bezpieczny, bo nie wiem co państwo #!$%@? za chwile. Nie czuję się tez bezpieczny w sferze światopoglądowej, bo katotaliban coraz bardziej zaczyna mi zaglądać w moje prywatne sprawy. Nie po to nie wierzę, żeby ktoś dalej mi mówił co mam robić, co jest wg niego
a co, jeśli pod tweeta podpięli się geje z zadupiów, gdzie nie mogą spokojnie trzymać się za rękę, bo obskoczą #!$%@? od bandy troglodytów?


@ririsu12: To zależy. Pochodzę z powiatowego zadupia, w którym mieszkańcy to większość katolicy o mentalności średniowiecznego chłopa, a mimo to nikt nie miał problemów z dwoma lesbijkami, które mieszkały u mnie w bloku.
Co do noży, np. w UK są zakazane, a angielskie Sebixy i tak z