Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Punktualnie o północy zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w zabawie. W drugim etapie udział weźmie 537 uczestników. Przygotują oni paczki, które powędrują do 8 różnych krajów.
W pierwszym etapie rozpatrzyliśmy 726 zgłoszeń weryfikacyjnych, z których większość (426) zostało zaakceptowanych za pierwszym razem. Drugiej próby potrzebowało 89 osób, za trzecim razem udało się to 17 osobom, a 5 rekordzistów potrzebowało 4 prób.
W losowaniu par udział weźmie 418 uczestników z niebieskim kolorem paska i 103 z paskiem różowym (16 nie ma żadnego koloru) i 3 marki/firmy.
Co dalej? Od kilku godzin całą ekipą przygotowujemy karteczki z Waszymi nickami, z pomocą których przeprowadzimy losowanie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie odbędzie się już w tę niedzielę, ale ze względu na złożoność tego procesu, nie podajemy konkretnej godziny.
O wynikach losowania poinformujemy Was w kolejnym wpisie oraz poprzez PW. Pary będą dostępne w panelu uczestnika na naszej stronie. W tym roku przygotowujemy dla Was małą niespodziankę, ale więcej zdradzimy w kolejnym wpisie ( ͡º ͜ʖ͡º).

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI.

#wykopaka
Pobierz wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!
Punktualnie o północy zakończyliśmy przyjmowanie...
źródło: comment_1606552138lJgqsQMsA9ul7Wx03SEhrS.jpg
  • 97
@wykoPAKA: fajnie że wykop promuje ten wpis na głównej dopiero teraz xD

No cóż, nie zdążyłem się dopisać. Jakbyście potrzebowali dodatkowego uczestnika (a jak popatrzę na swoją historię to pewnie będziecie XD) to proszę mnie dopisać do rezerwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ew mogę sobie z robić z jakimś mirkiem/mirabelką prywaną wykopakę XD