Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Punktualnie o północy zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w zabawie. W drugim etapie udział weźmie 537 uczestników. Przygotują oni paczki, które powędrują do 8 różnych krajów.
W pierwszym etapie rozpatrzyliśmy 726 zgłoszeń weryfikacyjnych, z których większość (426) zostało zaakceptowanych za pierwszym razem. Drugiej próby potrzebowało 89 osób, za trzecim razem udało się to 17 osobom, a 5 rekordzistów potrzebowało 4 prób.
W losowaniu par udział weźmie 418 uczestników z niebieskim kolorem paska i 103 z paskiem różowym (16 nie ma żadnego koloru) i 3 marki/firmy.
Co dalej? Od kilku godzin całą ekipą przygotowujemy karteczki z Waszymi nickami, z pomocą których przeprowadzimy losowanie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie odbędzie się już w tę niedzielę, ale ze względu na złożoność tego procesu, nie podajemy konkretnej godziny.
O wynikach losowania poinformujemy Was w kolejnym wpisie oraz poprzez PW. Pary będą dostępne w panelu uczestnika na naszej stronie. W tym roku przygotowujemy dla Was małą niespodziankę, ale więcej zdradzimy w kolejnym wpisie ( ͡º ͜ʖ͡º).

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI.

#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!
Punktualnie o północy zakończyliśmy przyjmowanie...

źródło: comment_1606552138lJgqsQMsA9ul7Wx03SEhrS.jpg

Pobierz
  • 97
losowanie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)


złożoność tego procesu, nie podajemy konkretnej godziny.

@wykoPAKA: Brzmi jak wałek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj patrzyłem liczbę uczestników i było trochę ponad 500 to zwątpiłem ale te 726 już wygląda fajnie. Widać, że weryfikacja w tym roku skrupulatna i mam nadzieję, że przełoży się to na minimalną ilość osób które paczki nie wyślą.